⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Halloweenská Prémie od Sportky! Co můžeš vyhrát tentokrát?

Halloweenská Prémie Sportky je tady!

Halloweenská Prémie Sportky je tady!

Neuplynulo ani deset dní od poslední bonusové hry a už jsme tady zase, oznamujíc novou hru! Bez ohledu na to, zda Halloween slavíš nebo ne, Sportka si pro nás přichystala dárek… Těšíš se?

Sazka je neuvěřitelná, ve svých dvou největších loteriíchSportce a Eurojackpotu, střílí jednu bonusovou hru za druhou! Nezastavuje ani na Halloween. Co budeš moci vyhrát v neděli 30. 10. ve 20:00? Pojďme se na to spolu podívat.

Jen připomínám, že všechny podrobné informace o bonusové hře – Prémie Sportky najdeš níže v článku. Najdeš tam odpovědi na všechny své otázky o této hře, včetně tabulky letošních výher.

O co se hraje?

Stejně jako v minulé Prémii Sportky, i dnes můžeš u Sportky vyhrát milion korun! Halloweenský meloun bude čekat na jednoho ze sázejících hráčů. Tak co, budeš to ty? Už víš, co bys s ním podnikl?

Ovšem kromě bonusového milionu, můžeš opět, vyhrát i jakoukoli další výhru. Nebo třeba rovnou jackpot. Stačí trefit správná čísla. Kdybys nevěděl, jaká to jsou, neváhej využít náš generátor náhodných čísel.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Jaká jsou pravidla bonusové hry?

I dnes si pravidla prolétneme jen ve zkratce – pro účast v Prémii si musíš vsadit plný tiket, včetně Šance, v celkové hodnotě 220 korun.

Na správně podaném plném tiketu nalezneš osmnáctimístný kód v případě klasického sázení, v případě online sázení bude tvůj kód osmimístný – ten se bude losovat. Vylosované kódy najdeš po slosování na webu Sazky.

Tvá sázenka a cesta k bonusové hře čeká tady:

Aktuální jackpot
126 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.