Online casino Tipsportu spustilo velikonoční akci. V jejím rámci můžete získat volná točení na vybrané hrací automaty a také další bonusy jako jsou sváteční turnaje a extra ceny.

Nový bonus na Tipsportu si můžete užít každý den, odteď až do velikonočního pondělí, kdy akce končí (tzn. od 14. 4. do 18. 4.). V tomto období se tedy dočkáte hned pěti různých bonusových nabídek.

Abyste získali všech pět bonusů, musíte se přihlásit každý den do svého účtu na Tipsportu a bonus si vybrat – po přihlášení na svůj účet u tohoto online casina přejděte do sekce „Vegas“ a ve vyskakovacím okně klikněte na možnost „Chci bonus“.

Jako první na vás v této akci čeká bonus v podobě 15 volných točení na hracím automatu Easter Island od vývojářské společnosti Yggdrasil. Volná točení mají hodnotu 2,50 Kč. Na tuto nabídku přitom navazuje turnaj s dotací 50 000 Kč, který se týká právě a jenom tohoto hracího automatu. Kdyby se vám tedy hra na Easter Island líbila, můžete skvělé chvíle u ní přetavit v zajímavou cenu.Volné otočky Tipsport

Mrkni na všechny bonusy od Tipsportu

Tipsport
Bonus bez vkladu do Tipsport casina
150Kč za registraci
Tipsport
Bonus bez vkladu na kurzové sázky
150Kč za registraci
Tipsport
Vstupní bonus do Tipsport casina
Až 25000 Kč bonus k prvnímu vkladu
Tipsport
Vstupní bonus do tipsport sázkové kanceláře
Až 50000 Kč k prvnímu vkladu
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak získám velikonoční freespiny u Tipsportu?

Pro zisk daného bonusu přejděte na hrací automat Easter Island buď přímo z vyskakovacího okna kliknutím na možnost „Chci hrát“ nebo přes výpis všech nabízených hracích automatů. Po načtení hracího automatu vám hra oznámí, že máte k dispozici free spiny a každou volnou točku pak bude odpočítávat na liště nad hracím automatem. Jakmile protočíte všech 15 volných toček, tak se vám ve vyskakovacím okně ukáže oznámení, že free spiny již skončily. Nemusíte se tak bát, že byste omylem hráli za své vlastní peníze.

Velikonoční akce na free spiny v Tipsportu je určená pro všechny registrované hráče. Pakliže jste se do Tipsportu ještě nezaregistrovali, můžete to změnit.

Aktuální nabídka na volná točení přitom pro registraci nejsou jediným lákadlem. U Tipsportu dlouhodobě platí, že nově registrovaní hráči dostanou skvělý bonus v hodnotě 150 Kč na ruku (bez nutnosti vkladu peněz) a až 25 000 Kč na první vklad peněz.

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.