🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Fortuna spustila prodej online stíracích losy a má na ně i promoakci

Fortuna spustila novou sekci online losů!

Fortuna spustila novou sekci online losů!

Fortuna rozšířila své portfolio nabízené zábavy o sekci online stíracích losů! Kde je nalezneš, v jakých cenách se pohybují a jakou promoakci pro tebe má nachystanou se dozvíš v článku níže.

Je to přesně tak, jak si myslíš, Fortuna se skutečně rozhodla poskytnout svým zákazníkům širší spektrum herních možností a rozšířila svou nabídku o stírací losy. U nás na webu je zatím vypsané nenajdeš, ale nemáš se čeho bát – náš web se rozhodně nedrží zpátky a hned v následujícím měsíci se pustíme do inovací v naší sekci stíracích losů, abys tady našel vše, co potřebuješ.

Všechny online i offline stírací losy aktualizujeme a celá sekce se dočká vylepšení, věříme, že se máš na co těšit. Ale teď už zpátky ke stíracím losům Fortuny a k její promoakci…

Jaká promoakce u Fortuny probíhá?

U Fortuny právě probíhá promoakce s názvem „Setři losy zdarma!“ V ní máš možnost si u Fortuny zakoupit los nebo losy v minimální hodnotě padesáti korun a Fortuna ti těchhle 50 Kč vrátí na herní účet.
Díky téhle akci máš šanci vyzkoušet si nějaké online losy naprosto zdarma, s tím, že v nich stále můžeš vyhrát reálné peníze. Jak se dozvíš níže v textu, tak za 50 Kč si v nabídce Fortuny dokážeš najít i los, který ti nabízí milionovou výhru.
Celá akce trvá pouze do 1. 7. do 10:00 a padesátikoruna ti bude připsána na tvé hráčské konto do tří dnů od skončení akce.

Stírací losy Fortuna, promoakce

Jaké losy Fortuna nabízí a kolik stojí?

Losů, které má Fortuna momentálně ve své nabídce je konkrétně patnáct. Najdeš mezi nimi losy s nejrůznější grafikou, v rozlišných cenových relacích a s různými výhrami. Všechny jsem ti je nachystala do tabulky níže, abys je viděl hezky přehledně pod sebou.

Tabulka losů od Fortuny

 • Tabulka losů s názvem, cenou i výší hlavní výhry

  Název losu Cena losu Výše hlavní výhry
  1. Zlatá koruna 200 Kč 10 000 000 Kč
  2. Diamantová cesta 100 Kč 5 000 000 Kč
  3. Vánoční příběh 100 Kč 1 000 000 Kč
  4. Milionový Vegas 100 Kč 1 000 000 Kč
  5. Mega lodě 50 Kč 1 000 000 Kč
  6. Tref pět 50 Kč 1 000 000 Kč
  7. Milionová FORTUNA:LIGA 50 Kč 1 000 000 Kč
  8. Zlaté dukáty 50 Kč 500 000 Kč
  9. Štědrý Yetti 100 Kč 250 000 Kč
  10. Aladinova odměna 50 Kč 250 000 Kč
  11. Zlatá banka 20 Kč 250 000 Kč
  12. Štěstíčko 50 Kč 100 000 Kč
  13. Hvězdné výhry 20 Kč 100 000 Kč
  14. Boží zásah 20 Kč 50 000 Kč
  15. Neonový svět 10 Kč 10 000 Kč

   

Připomínám – všechny losy, které fortuna nabízí, jsou online stírací losy. Stíráš je pomocí imaginární kouzelné minci nebo pomocí klikání myší, herní prostředí Fortuny ti u každého losu nabízí také políčko „setřít vše“, kterým si celý proces odhalování a stírání můžeš zjednodušit a urychlit.

Fortuna stírací losy

Kde losy od Fortuny najdu?

Všechny losy Fortuny nalezneš na jejich oficiálních stránkách, kde máš také možnost filtrovat si losy jak podle ceny, tak podle výše hlavní výhry. A jak jsme si říkali výše, tak již brzy nalezneš proklik k losům taky tady u nás.

Můžu si losy Fortuny zahrát i zdarma?

Ano, můžeš. U každého z patnácti losů máš možnost zahrát si jej zdarma. Můžeš si tak jednotlivé losy osahat, zjistit pravidla jejich stírání a vybrat si ten, který ti bude sedět nejvíce.

Pro stírání losů zdarma navíc nemusíš mít hráčský účet, můžeš si je proto u Fortuny vyzkoušet kdykoli, bez jakýchkoli omezení či povinností.

Často kladené dotazy

 • 1️⃣ Kolik losů Fortuna nabízí?

  Momentálně má Fortuna ve své nabídce patnáct losů, které ti nabízejí nejrůznější výhry, grafiku, ale také mají rozdílné ceny. Ceny za jednotlivé losy se pohybují v rozmezí od 10 do 200 korun a jejich podrobný výpis nalezneš v článku.

 • 2️⃣ Musím mít u Fortuny založené hráčské konto?

  Pokud si chceš losy vyzkoušet, osahat a hrát je jen zdarma pro zábavu, tak ne, nemusíš. Pokud bys si však chtěl zahrát o hlavní výhry a mít ze stírání losů kromě zábavy taky nějaké peníze, pak to bez hráčského konta nepůjde.

 • 3️⃣ Najdu losy Fortuny vypsané i na webu Vyhraj.cz?

  Již brzy ano! V následujících dnech a týdnech se bude upravovat celá naše sekce stíracích losů a pak, kromě všech jiných inovací, v ní nalezneš i losy od Fortuny.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.