Megabonus až 75 000 Kč! Takovou sumu teď nabízí Forbes nově registrovaným hráčům za první vklad. Pojď se s námi podívat na to, jak tento bonus získat a jaké má podmínky.

Forbes bonus 300 %

Ve Forbes casinu se asi naladili na prázdninovou vlnu volnomyšlenkářství, protože přišli s na výšením vkladového bonusu o 100 % a dostali se tak na mega bonus 300 % k prvnímu vkladu, který může dosahovat výše až 75 000 Kč!

Ještě včera jsi za registraci u Forbesu získal bonus 200 % k prvnímu vkladu do maximální výše 50 000 Kč. Dnes už díky akční letní nabídce dostaneš hned 300 % a to až do výše 75 000 Kč. Princip zůstává stejný a podmínky protočení jsou také nastavené stále stejně, jen teď prostě dostaneš ještě 100 % navrch.

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
95 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Podmínky pro získání bonusu

Abys mohl tento bonus využít, budeš se nejdříve muset zaregistrovat a ověřit svůj účet. Už jen za to dostaneš odměnu 50 otoček zdarma. Klikni na tlačítko níže, registruj se ve Forbes casinu a pak už můžeš zamířit přímo pro bonus!

  • Zaregistruj se
  • Ověř svůj účet
  • Vlož částku, ze které chceš mít vypočítaný bonus (ten bude 3x tato částka)
  • Protoč 35x hodnotu bonus do 20 dní

Bonus ti bude na účet připsán v podobě věrnostních bodů, které můžeš ale kdykoli směnit za peníze.

Jaké další novinky najdeš u Forbesu?

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Zavřít
Zavřít