🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Eurojackpot přináší novou prémii – o co se hraje tentokrát?

Letní Prémie od Eurojackpotu už dnes!

Letní Prémie od Eurojackpotu už dnes!

Loterie od Sazky jsou nezastavitelné. Ve Sportce se zítra hraje o Superjackpot, Eurojackpot nám dnes přináší novou Prémii. A v září nás u Sazky čeká rovnou pět dalších Prémií. Inu myslím, že se máme na co těšit. Ale hezky zlehka... O co si zahrajeme dnes?

Prázdniny se chýlí ke konci, ale léto zatím zůstává. Nemálokdo z nás má ještě svou dovolenou před sebou, a tak se stále máme na co těšit. Chatky na pláži, hotelové pokoje, apartmány v teplých krajinách… No a co kdybych Ti řekla, že jednu takovou nemovitost můžeš vlastnit? Prémie od Eurojackpotu tě čeká.

O co se hraje?

Už jsem to nakousla, tak pojďme do toho. Dnes, stejně jako v posledně, se hraje o nádhernou letní Prémii – o apartmán v Chorvatsku, v hodnotě 15 milionů korun. A to už se oplatí zkusit své štěstí, ne? Kromě Prémie se ale také hraje o 244 milionů korun, a samozřejmě, budeš-li mít štěstí na čísla, pak můžeš vyhrát obojí.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Co musíš pro svůj nový apartmán udělat?

Jednoduché – to, co vždycky. Vsazený plný tiket, včetně Extra 6, v celkové ceně 400 korun. To je sice dost, ale pro apartmán za 15 miliomů? A k tomu šance vyhrát dalších 244 milionů? Myslím, že to jde!

Tiket si můžeš zakoupit jak online, tak offline. U Prémie nezáleží na zvolených číslech, nýbrž na kódu tiketu, který obdržíš pouze při plně podané sázence. V případě offline sázenky je to osmnáctimístný kód, v případě online tiketu je kód pouze osmimístný. Tento kód se bude losovat spolu s čísly. Hned po ukončení slosování se podívej na web Sazky, tam najdeš vítězný kód, který byl vylosován. A pokud to bude zrovna ten tvůj, tak gratuluji!

Jsi novým majitelem apartmánu v Chorvatsku. Tak nezapomeň, dneska do sedmi si můžeš koupit tiket, v osm se bude losovat.

Tvá cesta k penězům na letenky i k apartmánu čeká zde:

Aktuální jackpot
2 374 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.