🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Eurojackpot přináší novou Prémii! O co se bude hrát tentokrát?

Bonusová hra od Eurojackpotu už zítra! O co se hraje?

Bonusová hra od Eurojackpotu už zítra! O co se hraje?

Eurojackpot má v plánu nám opět zpříjemnit úterý. Už zítra si hrajeme druhou z řady zářijových Prémií! Pojďme se spolu podívat na odměnu, o kterou si zahrajeme.

Neutekl ani týden od chvíle, co jsme si tady oznamovali Prémii od Sportky, kde jsme si mohli zahrát o milion korun navíc k celkovému jackpotu. A i přesto jsme tady dneska znovu, abychom se podívali na další Prémii, tentokrát od Eurojackpotu.

A aby těch dobrých zpráv, a odměn, nebylo málo, musíme si připomenout, že i tato bonusová hra je teprve druhá z mnoha. Přesněji řečeno, druhá ze sedmi zářijových Prémií!

O co se bude hrát tentokrát?

Už zítra, v úterý 6. 9. 2022, si spolu zahrajeme o auta. Když říkám auta, mám na mysli pořádné auta. Auta, o které jsme spolu již jednou u Eurojackpotu hráli.

Zítra totiž budeme hrát o pět Land Roverů Defender!

Celkem bude Land Roverů ve hře 20, budeme o 5 z nich hrát každé zářijové úterý, počínaje tím zítřejším. Máš se na co těšit! Co pro výhru Land Roveru musíš udělat?

Pravidla Prémie

Inu, a jaká že jsou pravidla Prémie? Stejná jako vždy! Jediné, co pro výhru jednoho z pěti aut musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket Eurojackpotu. V celkové hodnotě 400 korun.

A byť ti, stejně jako vždy, rádi poradíme s výběrem šťastných čísel, pomocí generátoru. Tak nezapomeň, že u Prémie o zvolená čísla nejde.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

U bonusové hry Eurojackpotu se losuje kód, který se ti automaticky vygeneruje při podání sázenky. V případě, že jsi fanda online sázení, budeš mít kód osmimístný, pokud zůstáváš věrný offline sázení, pak najdeš na svém tiketu kód osmnáctimístný. Ovšem nejde o délku kódu, nýbrž o jeho složení, pokud budeš mít štěstí, a padne ti na sázenku kód, který bude vylosován, pak gratulujeme!

Budeš majitelem nového Land Roveru.

A pokud budeš mít dvojnásobné štěstí, pak můžeš vyhrát, jak jedno z pěti aut, tak i jackpot! Zítra hrajeme o 318 milionů korun, a to by se hodilo, ne? K tomu rovnou vyhrát i to nové auto, ať si máš v čem peníze odvézt, přeci!

Budeme ti držet palce, tak zítra v osm, nezapomeň.

Tvá cesta, k novému autu i k milionům, začíná zde:

Aktuální jackpot
1 804 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.