Menu

Eurojackpot opět nešetří, blíží se hra hned o 3 obrovské výhry!

Prémie od Eurojackpotu již dnes! O co se hraje?

Prémie od Eurojackpotu již dnes! O co se hraje?

Plánuješ dovolenou? Nebo jen prodloužený víkend? Zase přemýšlíš, jak se do toho malého auta všichni vlezete a kam ještě nacpeš poslední tašku? Pak nezoufej. Eurojackpot ti přináší řešení, které tě může zachránit už dnes večer!

Pokud jsi čirou náhodou nezaregistroval ani jeden článek o doplňkové hře u nás na webu, pak ti to tady ráda shrnu. Loterie Eurojackpot jednou za pár dní/týdnů spouští hru, s názvem Prémie Eurojackpotu. V této doplňkové hře se, kromě hlavního jackpotu, hraje také o nějakou doplňkovou výhru – milion, auto, zájezd, chata,… A přesně taková hra nás čeká i dnes.

O co se hraje?

To je na tom snad to nejlepší – už dnes startuje Prémie Eurojackpotu, ve které hrajeme o 3 luxusní karavany!

Slosování začíná ve 20:00 a kromě karavanů se samozřejmě hraje i o hlavní jackpot, ten momentálně činí 1 miliardu a 15 000 000 korun k tomu. A třešnička na konec – jako vždy, i dnes, pokud budeš mít šťastnou ruku na čísla, pak můžeš vyhrát obojí, jak nové auto, tak pěkný balík peněz.

O ten balík peněz se pak můžeš snažit i v pátek, to je další slosování této hry.

Tvoje šťastná čísla čekají zde:

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Jak můžeš vyhrát jeden ze tří karavanů?

Byť je dnes hodně věcí nejistých, jedna jistá je – pravidla doplňkové hry u Eurojackpotu. Tady zůstávají pravidla stále stejná, to znamená, že ještě stále, to jediné, co pro výhru musíš udělat, je podání plného tiketu, včetně Extra 6, v celkové ceně 400 korun. A to můžeš provést dvě způsoby, buď na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky, nebo online na jejich webu.

Po správném vsazení najdeš na svém tiketu osmimístný kód, pokud sázíš online, v případě fyzických sázenek to je potom kód osmnáctimístný. Tento kód se bude losovat spolu s čísly, hned po ukončení losování se podívej na web Sazky, tam najdeš vítězný kód, a pokud se bude shodovat s tím tvým, tak ze srdce gratuluji! Máš nové auto.

Tak nezapomeň, dneska v osm, zatím se měj!

Tvoje sázenka a cesta k milionům začíná zde:

Aktuální jackpot
634 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.