Eurojackpot opět nešetří, blíží se hra hned o 3 obrovské výhry!

Prémie od Eurojackpotu již dnes! O co se hraje?

Prémie od Eurojackpotu již dnes! O co se hraje?

Plánuješ dovolenou? Nebo jen prodloužený víkend? Zase přemýšlíš, jak se do toho malého auta všichni vlezete a kam ještě nacpeš poslední tašku? Pak nezoufej. Eurojackpot ti přináší řešení, které tě může zachránit už dnes večer!

Pokud jsi čirou náhodou nezaregistroval ani jeden článek o doplňkové hře u nás na webu, pak ti to tady ráda shrnu. Loterie Eurojackpot jednou za pár dní/týdnů spouští hru, s názvem Prémie Eurojackpotu. V této doplňkové hře se, kromě hlavního jackpotu, hraje také o nějakou doplňkovou výhru – milion, auto, zájezd, chata,… A přesně taková hra nás čeká i dnes.

O co se hraje?

To je na tom snad to nejlepší – už dnes startuje Prémie Eurojackpotu, ve které hrajeme o 3 luxusní karavany!

Slosování začíná ve 20:00 a kromě karavanů se samozřejmě hraje i o hlavní jackpot, ten momentálně činí 1 miliardu a 15 000 000 korun k tomu. A třešnička na konec – jako vždy, i dnes, pokud budeš mít šťastnou ruku na čísla, pak můžeš vyhrát obojí, jak nové auto, tak pěkný balík peněz.

O ten balík peněz se pak můžeš snažit i v pátek, to je další slosování této hry.

Tvoje šťastná čísla čekají zde:

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Jak můžeš vyhrát jeden ze tří karavanů?

Byť je dnes hodně věcí nejistých, jedna jistá je – pravidla doplňkové hry u Eurojackpotu. Tady zůstávají pravidla stále stejná, to znamená, že ještě stále, to jediné, co pro výhru musíš udělat, je podání plného tiketu, včetně Extra 6, v celkové ceně 400 korun. A to můžeš provést dvě způsoby, buď na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky, nebo online na jejich webu.

Po správném vsazení najdeš na svém tiketu osmimístný kód, pokud sázíš online, v případě fyzických sázenek to je potom kód osmnáctimístný. Tento kód se bude losovat spolu s čísly, hned po ukončení losování se podívej na web Sazky, tam najdeš vítězný kód, a pokud se bude shodovat s tím tvým, tak ze srdce gratuluji! Máš nové auto.

Tak nezapomeň, dneska v osm, zatím se měj!

Tvoje sázenka a cesta k milionům začíná zde:

Aktuální jackpot
658 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Zavřít
Zavřít