🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Eurojackpot je zpět, a s sebou má další obrovskou prémii!

Letní Prémie od Eurojackpotu už dnes!

Letní Prémie od Eurojackpotu už dnes!

Léto je v plném proudu a všichni do jednoho sníme o dlouhé dovolené. Ideálně někde na chatě u vody. Studené pivo, šumění listí a nohy ponořené v ledové řece. Co lepšího by mohlo být? Inu, a co takhle třeba ledový drink, šumění mořských vln a vůně písku?

Než se vrhneme na to, co dnes můžeš vyhrát, zopakujeme si ve zkratce, co to vůbec Prémie Eurojackpotu je. To jen, kdybys náhodou až dosud nezaregistroval ani jeden článek o doplňkové hře u nás na webu.

Loterie Eurojackpot jednou za několik týdnů/měsíců oznámí hru, s názvem Prémie Eurojackpotu. V této doplňkové hře se hraje o doplňkovou výhru k hlavní výhře. Ano, opravdu můžeš vyhrát jak hlavní výhru – jackpot, tak i něco navíc. Většinou v Prémii hrajeme o auta, miliony, karavany, zájezdy,… A přesně taková hra nás čeká i dnes.

O co přesně se hraje dnes?

To je na tom snad to nejlepší – je pár hodin zbývá do losování dnešní Prémie Eurojackpotu, ve které hrajeme o luxusní apartmán v Chorvatsku. Už nikdy tedy nebudeš mít problém vymyslet kam na dovolenou, a to bez ohledu na to, zda zrovna bude léto nebo zima.

 

Konkrétně dnes ve 20:00 začíná slosování, ve kterém budeš moct vyhrát apartmán v hodnotě 15 milionů korun. Samozřejmě se automaticky zařadíš i do slosování o hlavní jackpot, ten momentálně činí 245 000 000 korun.

Stačí jen zvolit ta správná čísla, se kterými Ti samozřejmě rádi poradíme! A kdyby náhodou to dnes nevyšlo, pak nezapomeň, že o zmíněný balík peněz se pak můžeš snažit i v pátek. To je další den v týdnu, kdy si s námi můžeš zahrát Eurpojackpot.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Co udělat pro to, abys vyhrál luxusní apartmán?

Ačkoli si v dnešních dnech nemůžeme být jistí už opravdu ničím, jedna věc zůstává neměnná – pravidla doplňkové hry u Eurojackpotu.

Tady se pravidla stále skládají z jediné prosté věci. Ještě stále, to jediné, co pro výhru musíš udělat, je podání plného tiketu, včetně Extra 6, v celkové ceně 400 korun. A je jen na tobě, zda to provedeš na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky, nebo online na jejich webu.

Po správném vsazení najdeš na svém tiketu osmimístný kód, pokud sázíš online, v případě fyzických sázenek to je potom kód osmnáctimístný. Tento kód se bude losovat spolu s čísly, hned po ukončení losování se podívej na web Sazky, tam najdeš vítězný kód, a pokud se bude shodovat s tím tvým, tak ze srdce gratuluji! Máš nové prázdninové obydlí.

Tak nezapomeň, dneska v osm, zatím se měj!

Luxusní apartmán čeká přímo tady:

Aktuální jackpot
2 374 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.