Menu

Dvě milionové výhry s losy od Loterie Fortuna

Zajímá vás jaká je nejsnadnější cesta přímo k výhře velkého obnosu peněz? Investovat peníze do losů a to do té doby, než se na vás usměje štěstí. To samé by vám mohli potvrdit Lucka s Jakubem, kteří toto štěstí měli a díky losům od Loterie Fortuna vyhráli po 1 miliónu korun. Pojďme se podívat na jejich příběhy.

Lucka šla svému štěstí naproti

Lucka patří mezi šťastné miliónové výherce stíracích losů. Svůj výherní los si zakoupila za peníze, které obdržela od rodičů pod stromeček. Na zakoupeném losu si tak přišli na 200 korun. Rozhodli se proto, že si koupí ještě jeden los, přesněji  Zlaté ostrovy kapitána Geca. Když postupně stírali los, nevěřili svým očím a to proto, že na losu byla výhra 1 milion korun.

Lucka hodlá peníze z výhry použít na rekonstrukci bytu a zbytek peněz si chce uložit na ,,horší časy”.

Milionova výhra se stíracím losem od fortuny - Lucka s rodinou
Šťastná výherkyně převzala výhru 1 milion korun spolu se svou rodinou.

Miliónový stírací los od prodavačky

Jakub svoji milionovou výhru získal díky prodavačce v trafice. Pří cestě do obchodního domu Centro ve Zlíně, zašel do trafiky jménem GECO a chtěl si zakoupit stejný stírací los jako Lucka, tedy Zlaté ostrovy kapitána Geca. Prodavačka mu tedy nabídla vějíř losů a vyzvala ho, ať si sám vybere. Jakub si chtěl vybrat hned ten první v řadě, ale na poslední chvíli po tom, co mu něco našeptávalo, ať to tak nedělá se rozhodl, že los má vybrat prodavačka a ne on. Prohodil pár vtipných řečí a slíbil, že jestli vyhraje, přinese prodavačce bonboniéru.

A ještě, že se tak na poslední chvíli rozhodl. Když totiž Jakub dorazil domů a setřel los, uviděl na něm výhru 1 milion korun. Jakub hodlá peníze, které vyhrál investovat do svého bydlení a rozhodně nesmí zapomenout koupit slíbenou bonboniéru prodavačce, díky které se na něj usmálo štěstí.

Stírací los s výhrou 1 milion kč - Jakub
Jakub s výherním losem Zlaté ostrovy kapitána Geca.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.