Menu

Dušičkové výhry v říjnu: Sportka, Eurojackpot a Šťastných10

Každý měsíc v roce asi nemůže být z pohledu výher od Sazky posvícením. Taková ta dušičková nálada patrně postihla i výherní míčky, protože fakt těch milionářů v říjnu moc nevzešlo. Ale co, koncem října jsme evidovali 207 milionářů, to není tak špatné skóre, no ne? Asi jsme rozmazlení z tolika častých výher před tím. Ale třeba si to štěstěna šetří na vánoční překvápka.

Sazka říjenKonec září

Kačka štastných desetKoncem září vyhrál ve Šťastných 10 šťastný výherce ze Zlínska, který si za tiket za 120 Kč přišel na milion korun. Slušné, nemyslíte? No a pak tentýž den také ždibec zbyl na českého sázejícího z internetu, který si v EuroJackpotu vsadil tři sloupce i s Extra 6, zaplatil za to 220 Kč a z dvou stovek se mu vylíhly krásné dva miliony.

První říjnový den

První říjnový den připadl na neděli a jako již tradičně se v nedělní Sportce hrálo o 5 x 2 miliony z kódů na sázenkách. Kam dvoumilionová výhra putovala? Do Jihočeského kraje, dvakrát do Moravskoslezského kraje a dvakrát do Prahy.

V druhém pořadí Sportky padlo v prvním tahu na plný tiket s náhodným tipem 3 995 099 Kč, to se v Královéhradeckém kraji kdosi zaradoval.

A druhý tah Sportky? Také to nebylo vůbec špatné pro někoho z Pardubicka, který náhodným tipem zakřížkoval celý tiket, přičemž tato sázka na náhodu mu přinesla 2 716 159 Kč.

Veselice probíhala hlavně na internetu

Ve středu 4. října bylo veselo na internetu, jelikož 3 lidé, kteří si vsadili po internetu, vyhráli v 5×2 miliony, klasicky staromódně si pak vadili jeden člověk z Prahy a jeden z Jihomoravského kraje.

Kulečníkové 5×2 miliony

I v neděli 8. října se také něco vyhrálo ve Sportce, a tím něčím byly 5 x 2 miliony, které se rozfrnkly jak koule při kulečníkovém šťouchu po celé České republice: Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Praha a Moravskoslezský kraj. A to to je jako za neděli všechno? Ale kdepak, ještě šťastlivec z Královéhradecka vyhrál 20 876 532 Kč, který celý tiket Sportky vyplnil vlastními čísly.

A nakonec…

Ve středu 11. října bylo veselo na Ústecku, jelikož právě někdo odtamtud vyhrál 2 035 244 Kč a v 5 x 2 milionech se radovali v Praze, Náchodě, Karviné, Ústí nad Labem a ve Vyškově.

A to je za říjen vše, přátelé, alespoň podle Sazky.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.