Menu

Již třetí hra v tomto měsíci! O co se hraje v Dubnu s Korunkou?

Oslav duben s Korunkou.

Oslav duben s Korunkou.

Jaro je tady, všechno se začíná probouzet, venku vidíme první kvítky… I loterie Korunka v dubnu hezky rozkvetla, za jediný měsíc ti přinášíme už třetí akci, a stále nekončíme. O co se hraje tentokrát?

Statisíce káček, tisíce korun, sto výherců a posledních pár dní hry. Takhle se dá jednoduše popsat akce Duben s Korunkou. Loterie Korunka se totiž rozhodla, že takto zjara obdaruje co nejvíce svých hráčů. Takže po akci iDuben, a po velikonoční akci s pětinásobky káček, tady máme ještě jednu. Pojďme se spolu na ni podívat.

Jak se můžeš zapojit do hry?

Jednodušší už to snad ani nemůže být, jediné co pro účast v této hře musíš udělat je – hrát. Od začátku do konce dubna hraj Korunku a sbírej herní body. To je vše, co musíš udělat.
Je potřeba dostat se do první padesátky – čím více bodů máš, tím výše v tabulce jsi. Průběžné pořadí sleduj na oficiálním webu loterie, kde se zveřejňuje pravidelně každý den.

O co se hraje?

O padesát výher pro sto korunkářů!

Ať počítám, jak počítám, nevychází to, co? Je to pro to, že loterie Korunka se rozhodla nedělat rozdíly. Takže, ať už patříš mezi klasiky a vsadit si rád dojdeš do své oblíbené prodejny, anebo patříš mezi hráče držící krok s dobou, a preferuješ internet, na tom nesejde. Korunka má dvě tabulky – pro prvních padesát hráčů, kteří získají nejvíce bodů online sázením, a pro prvních padesát hráčů, kteří získají nejvíce bodů sázením offline. Aktuální výsledky nalezneš na oficiálních stránkách loterie.

Teď už k výhrám…

 1. místo – Vouchery za 30 000 Kč na Alza.cz
 2. místo – 240 000 káček
 3. místo – 120 000 káček
 4. místo – 96 000 káček
 5. místo – 72 000 káček
 6. místo – 60 000 káček
 7. místo – 48 000 káček
 8. místo – 36 000 káček
 9. místo  – 24 000 káček
 10. místo – 20 000 káček
 11. – 50. místo – 18 000 káček

A stejně jako i u přechozích kol iSoutěže od Korunky, i zde si můžeš vyměnit hlavní cenu. A tak, pokud by Ti poukázka do Alzy nevyhovovala, tak se neváhej ozvat, a získáš místo ní 360 000 káček na svůj herní účet.

Pokud budeš mít to štěstí a vyhraješ, pak gratulujeme! A pokud ne, nezoufej, za pár dní se u nás dočteš o další doplňkové hře, o co asi bude?

Přihoď na svůj účet nějaké body a posuň se v tabulce výše:

Aktuální jackpot
12 000 000 Kč (Může se lišit dle typu hry)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.