Menu

Druhý dubnový víkend byl ve znamení milionářů od Sazky

Druhý dubnový víkend nám přinesl mnoho nových milionářů. Sazka jich vygenerovala hned pět, přičemž klasicky nejvíce milionářů přidala Sportka a zbytek evropská loterie Eurojackpot.

víkendový výherci od Sazky

Víkendové výhry ve Sportce

V nedělením slosování Sportky přibyli hned tři milionový výherci. První sázející pochází z Libereckého kraje. Sázkař si vsadil plný tiket s vlastními čísly a v prvním tahu, ve třetím sloupci vyhrál druhé pořadí, tedy 1 463 602 korun.

Další dvě výhry byly z druhého tahu, kdy se o výhru rozdělili dva šťastlivci, každý si odnese 1 179 324 korun!

První část si odnesl hráč z kraje Vysočina, kde sázející podal 5 sloupců vlastních čísel a druhý sloupec byl výherní. Druhá část miliónové výhry vyrazí do Ústeckého kraje, kde měl sázející podaný předplacený plný tiket na 6 slosování. Vyplněná na něm měl vlastní čísla a třetí sloupec byl výherní!

Eurojackpot výhry

Logo loterie Eurojackpot V pátečním slosování loterie Eurojackpot padla výhra v hodnotě 9 956 991 Kč. Sázkař z Jihočeského kraje vsadil plný tiket náhodným tipem.
Druhý milionář loterie Eurojackpot byl sázkař z Opavska, který si odnesl 2 365 614 Kč! Tiket si vsadil stejným způsobem jako první výherce, tedy plný tiket s náhodným tipem.

Počet milionářů od Sazky v roce 2017

Prozatím Sazka vygenerovala 37 milionářů, kterým rozdala neuvěřitelných 244 328 034 Kč! Přičemž největší podíl patří právě jedné z nejoblíbenějších loterií v ČR Sportce, která společně s doplňkovou hrou Šance vygenerovala již 25 milionářů, mezi kterým rozdala 215 226 625 Kč!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Lofas

    No říkal jsem si že to 1x někdy zkusím.. mám 2 sloupce na eurojackpot nějak jsem to naklikal tak uvidíme :).

  • Eliška

    Já vyhrála 5. pořadí a oni hned milióny 😀

  • Roman Zelenka

    Kdyby se tak zadařilo i mě.. Sázím už 3 roky a stále nic :/