Druhý dubnový víkend nám přinesl mnoho nových milionářů. Sazka jich vygenerovala hned pět, přičemž klasicky nejvíce milionářů přidala Sportka a zbytek evropská loterie Eurojackpot.

víkendový výherci od Sazky

Víkendové výhry ve Sportce

V nedělením slosování Sportky přibyli hned tři milionový výherci. První sázející pochází z Libereckého kraje. Sázkař si vsadil plný tiket s vlastními čísly a v prvním tahu, ve třetím sloupci vyhrál druhé pořadí, tedy 1 463 602 korun.

Další dvě výhry byly z druhého tahu, kdy se o výhru rozdělili dva šťastlivci, každý si odnese 1 179 324 korun!

První část si odnesl hráč z kraje Vysočina, kde sázející podal 5 sloupců vlastních čísel a druhý sloupec byl výherní. Druhá část miliónové výhry vyrazí do Ústeckého kraje, kde měl sázející podaný předplacený plný tiket na 6 slosování. Vyplněná na něm měl vlastní čísla a třetí sloupec byl výherní!

Eurojackpot výhry

Logo loterie Eurojackpot V pátečním slosování loterie Eurojackpot padla výhra v hodnotě 9 956 991 Kč. Sázkař z Jihočeského kraje vsadil plný tiket náhodným tipem.
Druhý milionář loterie Eurojackpot byl sázkař z Opavska, který si odnesl 2 365 614 Kč! Tiket si vsadil stejným způsobem jako první výherce, tedy plný tiket s náhodným tipem.

Počet milionářů od Sazky v roce 2017

Prozatím Sazka vygenerovala 37 milionářů, kterým rozdala neuvěřitelných 244 328 034 Kč! Přičemž největší podíl patří právě jedné z nejoblíbenějších loterií v ČR Sportce, která společně s doplňkovou hrou Šance vygenerovala již 25 milionářů, mezi kterým rozdala 215 226 625 Kč!

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Lofas

    No říkal jsem si že to 1x někdy zkusím.. mám 2 sloupce na eurojackpot nějak jsem to naklikal tak uvidíme :).

  • Eliška

    Já vyhrála 5. pořadí a oni hned milióny 😀

  • Roman Zelenka

    Kdyby se tak zadařilo i mě.. Sázím už 3 roky a stále nic :/