Menu

Dnes máš v Herně u Dědka 8 free spinů na dosah ruky!

Chceš dnes přijít k free spinům jak "slepej k houslím"? Tak utíkej do Herny u Dědka, kde pro tebe mají nachystaných 8 otoček zdarma za výhru a další mega balíky free spinů za protočení.

Dědek free spiny

8 free spinů na zahřátí

Těchto 8 free spinů získáš doslova raz, dva. Stačí totiž vyhrát na jakémkoli automatu alespoň 2 Kč a 8 otoček ve hře Fire Witch je tvých. Jedna otočka má klasicky hodnotu 1 Kč a akce platí celý dnešní den.
Pokud ještě nemáš v casinu u Dědka registraci, tak to naprav pomocí tlačítka níže a určitě si tam účet založ, protože jak už sis možná všiml, tak Dědek stále vymýšlí nějaké bláznivé akce jak pro hráče, kteří točí po korunkách, tak i pro větší ryby, které se toho nebojí.

82 osmikorunových free spinů

Pokud jsi jedním z těch, kteří se nebojí hrát ve větším, pak i takhle akce bude něco pro tebe. Když dnes protočíš 82 126 Kč, získáš od Dědka 82 otoček v hodnotě 8 Kč/spin. Tyto free spiny budou opět na hru, která se velice hodí k aktuálnímu předhalloweenskému období a to hru Vampire Bride.

Pokud by ti ani tento bonus nestačil, pak tu na tebe čeká ještě jedna větší akcička.

126 otoček po 20 Kč

Pokud se ti dnes v Herně u Dědka podaří protočit 202 850 Kč tak získáš 126 free spinů v celkové hodnotě 2 520 Kč! Tyto točky si opět užiješ v halloweenské náladě a to na hře Horror Joker.

 

A jak vypadá hra Fire Witch?

Na konec tohoto článku tě ještě trochu nalákáme, protože jak si můžeš všimnout na obrázku, hra Fire Witch od Synotu, na kterou platí dnešních 8 toček, má opravdu nádhernou grafiku a celé její zpracování je velice oku lahodící. Přesvědč se o tom sám a jdi si pro své točky do Herny u Dědka.

Fire Witch

Tak co, zvládneš dnes posbírat všechny strašidelné free spiny?

Bonusy od Dědka

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.