🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Dědkovo Padina – získej až 445 Free spinů v hodnotě 1250 Kč!

Nenech si ujít tuto zajímavou akci a pojď si zatočit do herny U Dědka. V první fázi za protočení 2000 Kč obdržíš 50 otoček za 1 Kč, takto až do 10 000 Kč. Celkem je tedy možné získat 250 otoček za 1 Kč. Pojď se podívat na pravidla v dalších fázích. Roztrub to všem svým přátelům a pojďte si třeba společně zahrát do herny U Dědka.

Herna u Dědka

Pravidla této akce

Tahle mega akce v Herně u Dědka má hned několik fází a v každé z nich jsi odměněn free spiny s jinou hodnotou. Pojďme se hned na začátek podívat na to, jaké fáze a především jaké bonusy tu na tebe čekají.

 • Fáze

  Protoč 2000 Kč a obdržíš od dědka 50 toček za 1 Kč.
  Takto jedeš až do 10 000 Kč, což znamená, že můžeš dostat až 250 toček za 1 Kč.

 • Fáze

  Protoč 2000 Kč a dostaneš 25 toček za 2 Kč.
  Takto pojedeš od 12 000 Kč do 20 000 Kč.
  Celkem tedy můžeš dostat 125 otoček za 2 Kč.

 • Fáze

  protoč 2000 a obdržíš 10 otoček za 5 Kč.
  Takto pojedeš od 22 000 Kč do 30 000 Kč.
  Dohromady získáš 50 otoček za 5 Kč.

 • Fáze

  Protoč 2000 Kč a dostaneš od dědka 5 toček za 10 Kč.
  Takto pojedeš od 32 000 Kč do 40 000 Kč.
  Dohromady obdržíš 25 toček za 10 Kč

 • Fáze

  Protoč 2000 Kč a získej od dědka 1 otočku za 50 Kč.
  Takto jedeme od 42 000 Kč do 50 000 Kč.
  Celkem obdržíš 5 otoček za 50 Kč.

Jak hrát o tučné bonusy?

Co máš tedy dělat, pokud bys si některé z free spinových odměn chtěl odnést? To je úplně jednoduché.

 • Zaregistruj se v herně U Dědka / Přihlas se
 • Protoč 2000 Kč a máš v kapse prvních 50 FS
 • S protáčením dalších peněz budeš postupovat do dalších fází
 • Za každé protočené 2000 korun získáš FS v hodnotě 50 Kč

Chceš vědět o Herně u Dědka víc?

Herna u Dědka
Hodnocení casina
95%

Bonusy a promoakce
100 %
Bezpečnost
100 %
Uživatelská podpora
90 %
Nabídka her
90 %
Vklady a výběry
90 %
Nejlepší vstupní bonus
100 Kč za registraci ve skvělé Herně u Dědka
Herna u Dědka bonusy
Typy her v casinu:
Automaty Automaty Ruleta Ruleta
Provozovatelé her:
Apollo Games
CT Interactive
Easit
eGaming Kajot
4 další…
Klady
 • Lákavé bonusy
 • Nabídka kvalitních her
 • Povedené webové rozhraní
Zápory
 • Bonusů by přece jen mohlo být víc
 • Platebních možností je málo
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nechce se ti číst celá recenze? Tak mi ti Hernu u Dědka alespoň stručně představíme!

Společnost Gapa Group a.s., která na českém hazardním trhu funguje už od roku 2019 provozuje online casino s názvem U Dědka. Kromě online herny provozuje společnost Gapa Group také kamenné herny po celé České Republice. Samozřejmě má licenci od ministerstva financí a tak jsou všechny jeho zákazníci v bezpečí. V online světě nabízí spektrum různých her a zajímavých bonusů, které ti ještě více umocní dojem celého herního prostředí.

Kde si můžeš vybrat volné točky?

Volné zatočení si můžeš vybrat hned v několika hrách. Na výběr budeš mít z automatů 81 VEGAS MULTIFRUITS, HUNTERS SPIRIT a SYNC SPIN.

81 Vegas Multifruits

Čtyři válce s 81 výherními liniemi. Zaručená výhra kdykoliv, když ti na  první 3 válce padne kamkoliv stejný symbol. V této skvělé Vegas hře hrají největší roli symboly ovoce – nejlepší jsou hrozny a melouny. Největší výhry zajistí šťastné SEDMIČKY, které nesmí chybět v žádné klasické bedně. Čtveřice těchto červených sedmiček ti zajistí výhru 160 násobek sázky.

Tato vydařená mašina nepotřebuje bonusovou hru i tak ti nasype skvělé odměny. Jsou tu wild symboly, které pěkně znásobí tvou výhru. Jeden žolík x2, dva žolíci x4 a 3 dokonce x8. Tento supr automat můžeš vyzkoušet zdarma nebo můžeš rovnou točit za peníze. Tak neváhej a pojď vyzkoušet tuhle nabitou pecku z dílny Synotu a vyhraj tučné částky za pár kaček.

81 Vegas Multifruits

Hunter’s Spirit

Tuto hru by si jistě zamiloval i Vinnetou. Pecka Hunter’s Spirit z dílny Synotu má podobnou mechniku jako Hunter Dream 2, která je v českých hernách a casinech jedna z nejhranějších. Tento výherní automat má 5 válců a 20 výherních linií. Na jedno otočení můžeš vsadit pouhou 1 Kč a nejvyšší možná sázka je zákonem daných 1000 Kč. Nejvyšší možná výhra za jednu otočku je až 500 000 Kč. Symboly jsou znázorněny indiánskými motivy. Nejhodnotnějšími jsou indián a vlk, které na výhru potřebuješ alespoň 2 v linii. Dále potřebuješ na výhru v linii 3 bizony, orly a všechny karetní hodnoty od 9 až po Eso.

Skvělým bonusem je divoký Wild, který má podobu ohnivého totemu. Pokud se tento symbol, objeví ve výherní linii, násobí výhru dvěma. Pokud se jich však objeví více v linii, může mít až 16 násobek. Tento automat nabízí také free spiny zdarma!

Sync Spin

V této hře se na 5 válcích točí celkem 6 druhů ovoce. Samotné symboly nepřinesou tak lákavé násobky. Pokud se ale jedná o čtyřlístky pro štěstí a luxusní diamanty, to už vypadá zajímavěji. Největší pecka v této hře jsou však, jako u většiny automatů, zářivě červené sedmičky, které ti přinesou v jedné plné řadě až 40 násobek sázky. Automat má 243 výherních řad. Stačí, když na každý válec napadá jeden symbol a je jedno kam. K výhře ti pomůžou dvě věci – Wild, který se může ukázat všude, jen ne na prvním válci a bolusová funkce Synced Reels.

Na začátku každého zatočení se 2 sousedící válce podsvítí a sladí se. Kdykoliv se ale může sladit více válců a dokonce i všech 5. V tom případě je výhra jistá, jde už jen o to, jak velká částka to bude. I s nízkými symboly v plném plátnu můžeš vyhrát pěkné částky díky 243 výherním řadám. Každým spinem jsi také ve hře o Synot jackpot se čtyřmi úrovněmi.

Sync Spin

Tak co? Využiješ nabídku v herně U Dědka? Zkus to a uvidíš! Výhra může být tvoje.

 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.