Menu

Dárky pro šest šťastlivců aneb únorová soutěž s Korunkou

iÚnor soutěž s loterií Korunka

iÚnor soutěž s loterií Korunka

Už jste se do Korunky zaregistrovali? Že ne? Možná je právě teď ten nejlepší čas. Korunka, i pro tento měsíc, roztočila nové kolo soutěže o šest cen. Podívejme se spolu, o co vše se hraje, a jaká jsou pravidla.

Již v lednu jsme vám přinesli článek o soutěži, kterou na trh donesla Korunka hned první den v novém roce. Podmínky byly jednoduché, výhry lákavé. I proto nás všechny mile překvapilo, když se stejnou soutěží přišla Korunka také pro únorové dny. Zjistili jsme pro vás, zda se od minulého měsíce něco v soutěži změnilo – jaké jsou podmínky účasti, a samozřejmě, jaké na vás čekají ceny.

Podmínky účasti

V jednoduchosti je krása, to naštěstí platí i v soutěži iÚnor. Pro zařazení do slosování stačí splnit následující podmínky:

  1. V termínu od 1. 2. do 28. 2. 2022 se zaregistrovat u společnosti Korunka, a to včetně ověření věku, totožnosti a všech náležitostí daných zákonem.
  2. Nabít si kredit na vaše uživatelské konto, v minimální hodnotě 200 korun českých.
  3. Nastavit si sebeomezující opatření.

A to je vše. Hotovo. Jednoduché, no ne? Podmínkou soutěže iÚnor není uzavření sázky do kterékoliv z her Loterie Korunka. Jen si vytvoříte účet u Korunky a budete zařazeni do slosování o šest cen, na které se koukneme níže…

O co se bude losovat?

Bystrému oku neuniklo, že podmínky pro účast se od minulého měsíce nezměnily, a ani ceny se neliší. I v únoru budeme hrát o těchto šest radostí:

  1. iPhone 13 mini, 256 GB
  2. dárkové poukazy na Alza.cz, v celkové hodnotě 3000 Kč
  3. dárkové poukazy na Alza.cz, v celkové hodnotě 3000 Kč
  4. dárkové poukazy na Alza.cz, v celkové hodnotě 1000 Kč
  5. dárkové poukazy na Alza.cz, v celkové hodnotě 1000 Kč
  6. dárkové poukazy na Alza.cz, v celkové hodnotě 1000 Kč

V momentě, kdy tuto soutěž vyhrajete, a víte, že nejste fanouškem jablíčkových modelů elektroniky, pak nezoufejte. V pravidlech soutěže je to napsáno jasně – „Vylosovaní vítězní soutěžící si vyberou cenu v soutěži dle pořadí, v jakém byli vylosováni.“ Takže si klidně můžete sáhnout po poukázce do Alzy a vybrat si sortiment, dle vlastní chuti.

Nezbývá než popřát štěstí

Losování vítězů proběhne do 14 dnů od ukončení soutěže. Vítězní soutěžící únorové hry budou zveřejněni den po slosování, a to jak na webových stránkách Loterie, tak i na sociálních sítích Korunky. Najdete se tam pod svou přezdívkou, a obdržíte tu šťastnou novinu i na své telefonní číslo či e-mail.

Aktuální jackpot
12 000 000 Kč (Může se lišit dle typu hry)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tak my vám budeme držet palce a přejeme hodně zdaru!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.