Menu

Čtvrtá zářijová Prémie je tady! Tentokrát nám ji donáší Sportka, o co budeme hrát?

Další Prémie, tentokrát od Sportky! Je libo milion?

Další Prémie, tentokrát od Sportky! Je libo milion?

Je to neskutečné, ale je to tak, jsme v polovině zářijových Prémií. Momentálně spolu jdeme hrát o čtvrtou ze sedmi bonusových her! Tentokrát nám Prémii nabízí Sportka, co můžeš vyhrát?

Čtyři bonusové hry od Eurojackpotu, tři od Sportky. A to vše v jednom jediném měsíci. V září. Nekonečný kolotoč peněz, odměn a radosti je právě ve své polovině.

V pátek 16. 9. 2022 si zahrajeme o, v pořadí již druhou, Prémii s názvem Babí léto.

O co se hraje?

Sportka si pro nás připravila další hru k ukončení léta. Se stejným názvem, i stejnou odměnou. Nemá proto snad ani smysl se natahovat – v pátek 16. 9. si u Sportky zahrajeme o milion korun!

Milion korun navíc, k hlavnímu jackpotu, který stále můžeš vyhrát. Samozřejmě, na to, abys vyhrál hlavní jackpot, potřebuješ mít šťastnou ruku na čísla, se kterými ti ovšem, moc rádi pomůžeme. Zkus využít náš generátor náhodných čísel níže.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Jaká jsou pravidla?

Rekapitulace pravidel? S radostí.

Jediné, co pro výhru v Prémii musíš udělat je, že si vsadíš plnou sázenku Sportky – to znamená 10 sloupečků + Šanci. Takto vsazený tiket tě bude stát 220 korun, a automaticky se zapojíš do hry.

Na plně vsazená a správně podané sázence najdeš buď osmi- nebo osmnáctimístný kód, který se bude losovat spolu s čísly. To, kolik pozic kód má, záleží na tom, zda sázíš fyzicky nebo online.

Samozřejmě čím více plných sázenek, tím více kódů a tím vyšší šance na výhru. Vylosovaný vítězný kód nalezneš na webu loterie nebo ti tvá výhra bude řečena při kontrole lístku na pobočce.

Držíme ti palce!

Tvá sázenka a cesta k milionům čeká tady:

Aktuální jackpot
13 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.