🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Co nového u Grandwinu? Padl jackpot a čekají nás víkendové odměny!

U Grandwinu se dějí věci! Nejen že se akce nezastaví a jedna střídá druhou, ale taky zde padl jackpot půl milionu korun! Pojďme se v dnešním článku společně podívat na to, jaké akce jsou před námi a na rozhovor, který poskytl casinu Grandwin výherce jackpotu 500 000 Kč.

Grandwin Jackpot

Happy days

Dnes můžeš u Grandwinu využít akci Happy Days ve které si přijdeš na 100 Kč ve free spinech pokud vložíš 1000 Kč a následně taky 1000 Kč protočíš. Free spiny které získáš pak budeš moci vužít na hrách od oblíbeného českého výrobce SYNOT Games.

50 free spinů denně

Abys od soboty do pondělí získal každý den 50 otoček zdarma, stačí abys každý den protočil 1000 Kč na TOP hrách, které najdeš přímo vyjmenované v sekci „AKCE“ u této konkrétní bonusové nabídky.

Bonus 5 555 Kč – 50% vkladu navíc

Vlož během akce (21. 10. – 23. 10.) na své herní konto alespoň 300 Kč. Bude se počítat první vklad po startu akce který splňuje minimální výši.
Za každý protočený 4 násobek vkladu, získáš 5% z tohoto vkladu na své hráčské konto.

Celkem můžeš získat až 50% hodnoty svého vkladu a to do maximální výše 5 555 Kč. 

V GRANDWINU PADL DALŠÍ JACKPOT 500 000 KČ!
ROZHOVOR S VÝHERCEM

V GRANDWINU padl 17. října 2023 ve 20:04 GRAND JACKPOT 500 000 Kč. Jinou hodnotu mít ani nemůže, protože v GRANDWINU padají jackpoty pouze 500 000 Kč. Šťastný výherce z Prahy nám poskytl krátký rozhovor. Jak často hraje, kolik měsíčně prosází a zda má nějaký recept na to, jak vyhrát JACKPOT

Jeden by řekl, že něco takového se může podařit jen zkušenému hráči. Jak často hrajete vy?
Jsem rekreační hráč, když mám chuť si zahrát, tak si zahraji … a dokud mi to baví, tak hraji. Odhaduji to tak na 10-krát do roka, ale možná je to vícekrát 😀. Nepočítám to.

Jste spíše ten typ, co hraje kdekoliv a kdykoliv na mobilu, nebo dáváte přednost počítači v poklidu domova?
Hraji spíše z domova, mám raději větší obrázky, tak preferuji spíše notebook. A na hru musím mít klid, žádná rychlovka někde v tramvaji či metru.

Když chce člověk vyhrát, asi do toho musí také něco investovat. Kolik tak zhruba měsíčně prosázíte?
Výherní automaty nehraji pravidelně, jen párkrát do roka. Můj limit je vždy max. do 10 000 Kč. Spíše ale sázím na sportovní zápasy. Ale i zde mám limit prohry, který je cca 2000 Kč měsíčně.

Předpokládám, že půl miliónu je nejvyšší částka, kterou jste dosud vyhrál. Nebo se mýlím? Kolik jste v životě vyhrál nejvíc?
Nejvyšší výhra byla cca 30 000 Kč, takže vyhraný JACKPOT je suverénně moje nejvyšší výhra. A myslím, že už ji nikdy nepřekonám 😀. Něco hezkého si za to koupím, udělám si radost!

Máte více kont? Jestli ano, prozradíte kde?
Ano, mám Grandwin, Tipsport a Sazku.

Pamatujete si, kdy jste se tak zhruba zaregistroval v GRANDWINU a co vás k tomu vedlo? Dozvěděl jste se o něm z nějaké reklamy nebo třeba od známých?
O GRANDWINU jsem se dozvěděl od známého, líbí se mi skvělé pravidelné bonusy, které mě přesvědčily k registraci. Stránka GRANDWINU je jednoduchá, není přeplácaná a mají tam velké obrázky her.

Máte nějaké oblíbené hry nebo si rád zahrajete od všeho trochu?
Mám 3 oblíbené hry, kterým rozumím a umím je hrát. Jde o Blood, Space adventure, Multiplay hot.

A o jakou hru vlastně šlo v případě toho šťastného jackpotu?
Space adventure, moje oblíbená hra od éček. Ta hra naplnila svůj název, bylo to fakt dobrodružství!

Chcete něco vzkázat GRANDWINU?
Jelikož na tuto výhru nikdy v životě nezapomenu a pravděpodobně takovou částku už nikdy nevyhraji, tak kdykoliv uvidím logo GRANDWINU, naplní mě to šťastnými pocity. Přeji této společnosti a jejím hráčům jen to nejlepší!

Zdroj: Grandwin.cz

Hodnocení
95%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
92 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
92 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.