Menu

Nejpřísněji utajený výherce loterie jednadvacátého století!

Pilot speciální letecké jednotky si vsadil oblíbenou britskou loterii a vyhrál. Přísně utajený voják slíbil, že i když se z něj přes noc stal milionář, bude nadále sloužit své zemi.

Voják vyhrál v britské loterii - the natinal lottery

Nejmenovaný člen speciální jednotky (SAS), který má něco málo přes třicet let, byl po této výhře označen jako nejbohatší četník v celé armádě. Deník The Sun napsal, že tento ženatý voják obdržel svoji výhru před Vánoci a ještě než ji odeslal na svoje důchodové spoření, pozval všechny své kolegy na skleničku.

Přísně tajný vítěz loterie UK lotto se rozhodl po vyzvednutí své výhry nezveřejňovat svoji totožnost. Jeho totožnost ani nemůže být pro jeho postavení ve speciální letecké jednotce zveřejněna.

Ve včerejším projevu řekl jeden z blízkých zdrojů vojáka se sídlem v Herefordu novinářům:

„Miluje svoji práci natolik, že z ní nechce odejít.“ a poté ještě dodal: „Po krátkých útratách uložil zbytek do banky.“

Vysoký důstojník je údajně výhrou velmi potěšen. Noviny píší, že tento muž, který bojoval proti Talibanským povstalcům v Afghánistánu, byl před vstupem do speciální letecké jednotky před pěti lety, jen řadovým vojákem.

Jeden z jeho kamarádů deníku The Sun sdělil, že jeho život se od jeho výhry nijak nezměnil a dále říká:

„Mohl armádu opustit, ale chce zůstat a pokračovat. Na užívání svých peněz bude mít zbytek svého života poté, co jeho kariéra v armádě skončí.“

Tento muž je označen za toho nejpřísněji utajeného výherce loterie jednadvacátého století. Jeho rodina a přátelé údajně také přísahali udržovat vše v tajnosti. Ministerstvo obrany uvedlo, že na toto téma nebude vydávat žádné informace. Skupina Camelot prohlásila, že když se jednotlivec rozhodne zůstat v anonymitě, nemůže se k případu vyjadřovat.

Tomu říkám oddanost! Zeptejte se sami sebe – chodil bych riskovat každý den svůj život do práce po výhře v loterii?

 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.