Menu

Český pátek od Eurojackpotu je za dveřmi, o co se hraje?

Vyhrajte apartmán v rakousku s euojackpotem

Vyhrajte apartmán v rakousku s euojackpotem

To si tak sedíš v pátek na oblíbeném místě v obýváku, koukáš na televizi, vymýšlíš plán na víkend, v kalendáři se blíží první jarní den, za okny svítí první letošní paprsky, všechno se probouzí k životu… Co víc si přát. No a co kdyby ti někdo nabídl hru o luxusní apartmán v Alpách?

Neuběhl ani týden od toho, co jsme hráli o škodu Kodiaq v prémiové hře od Sazky, a i přesto jsme tu zase s novou akcí, díky které můžeš mít sladší víkend i život. Pojď se s námi podívat na to, o co a kde si můžeš zahrát!

Co můžeš vyhrát?

Stejně jako v únoru, i tento pátek 11. 3., si pro tebe Eurojackpot nachystal dodatečnou hru k hlavní výhře. Český pátek se hraje v náhodné páteční dny napříč celým rokem, výhry nás letos čekají nejrůznější – od cesty kolem světa, přes prodloužený víkend s privátním letadlem, až po luxusní byt v Praze. Letos už jsme hráli třeba o karavan v hodnotě 2 500 000 Kč.

O co se hraje jsme si nakousli už v úvodu. Tentokrát, stejně jako v minulém kole Českého pátku, hrajeme o luxusní apartmán v Rakousku, v hodnotě 15 000 000 korun!

Aktuální jackpot
841 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Kdo by nestál o pobyt v Alpách?

Podmínky soutěže jsou jednoduché

V jednoduchosti je krása. A to platí i v tomto případě, jediné, co pro účast ve hře musíš udělat je, že si podáš vyplněnou sázenku, to znamená všech 6 sloupců včetně Extra 6, v celkové hodnotě 400 korun. Všechny takto vyplněné tikety, podané v daný termín, na území ČR, budou automaticky zaregistrovány do slosování.

Vsadit si můžeš na jakémkoli prodejním místě s terminálem sazky, nebo online na Sazka.cz

Vyhrál jsi?

To je jednoduché, společně se vsazeným tiketem obdržíš i vygenerovaný kód, na fyzické sázence bude osmnáctimístný, pokud sázíš online, tak tvůj kód bude pouze osmimístný. Tento kód se bude losovat společně se vsazenými čísly, a pokud svůj kód pak objevíš na webu, v aplikaci nebo při kontrole tiketu na terminálu Sazky, tak ti gratulujeme! Vyhrál jsi.

K výhře už jen poslední dvě důležité informace – pokud budeš mít šťastnou ruku na čísla, tak společně s věcnou výhrou můžeš stále vyhrát i hlavní cenu EuroJackpotu, která právě dělá 1,9 miliard. Nezapomeň, že aktuální výsledky Eurojackpotu, i všech ostatních loterií ti neustále hlídáme zde.

A pokud by se ti věcná výhra nehodila, můžeš si s loterií domluvit možnost vyplacení finančního ekvivalentu dané výhry. A s hotovostí pak nakládat dle svého.

Tak držíme palce, ať to klapne!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.