Vyhrajte apartmán v rakousku s euojackpotem

Vyhrajte apartmán v rakousku s euojackpotem

To si tak sedíš v pátek na oblíbeném místě v obýváku, koukáš na televizi, vymýšlíš plán na víkend, v kalendáři se blíží první jarní den, za okny svítí první letošní paprsky, všechno se probouzí k životu… Co víc si přát. No a co kdyby ti někdo nabídl hru o luxusní apartmán v Alpách?

Neuběhl ani týden od toho, co jsme hráli o škodu Kodiaq v prémiové hře od Sazky, a i přesto jsme tu zase s novou akcí, díky které můžeš mít sladší víkend i život. Pojď se s námi podívat na to, o co a kde si můžeš zahrát!

Co můžeš vyhrát?

Stejně jako v únoru, i tento pátek 11. 3., si pro tebe Eurojackpot nachystal dodatečnou hru k hlavní výhře. Český pátek se hraje v náhodné páteční dny napříč celým rokem, výhry nás letos čekají nejrůznější – od cesty kolem světa, přes prodloužený víkend s privátním letadlem, až po luxusní byt v Praze. Letos už jsme hráli třeba o karavan v hodnotě 2 500 000 Kč.

O co se hraje jsme si nakousli už v úvodu. Tentokrát, stejně jako v minulém kole Českého pátku, hrajeme o luxusní apartmán v Rakousku, v hodnotě 15 000 000 korun!

Aktuální jackpot
244 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Kdo by nestál o pobyt v Alpách?

Podmínky soutěže jsou jednoduché

V jednoduchosti je krása. A to platí i v tomto případě, jediné, co pro účast ve hře musíš udělat je, že si podáš vyplněnou sázenku, to znamená všech 6 sloupců včetně Extra 6, v celkové hodnotě 400 korun. Všechny takto vyplněné tikety, podané v daný termín, na území ČR, budou automaticky zaregistrovány do slosování.

Vsadit si můžeš na jakémkoli prodejním místě s terminálem sazky, nebo online na Sazka.cz

Vyhrál jsi?

To je jednoduché, společně se vsazeným tiketem obdržíš i vygenerovaný kód, na fyzické sázence bude osmnáctimístný, pokud sázíš online, tak tvůj kód bude pouze osmimístný. Tento kód se bude losovat společně se vsazenými čísly, a pokud svůj kód pak objevíš na webu, v aplikaci nebo při kontrole tiketu na terminálu Sazky, tak ti gratulujeme! Vyhrál jsi.

K výhře už jen poslední dvě důležité informace – pokud budeš mít šťastnou ruku na čísla, tak společně s věcnou výhrou můžeš stále vyhrát i hlavní cenu EuroJackpotu, která právě dělá 1,9 miliard. Nezapomeň, že aktuální výsledky Eurojackpotu, i všech ostatních loterií ti neustále hlídáme zde.

A pokud by se ti věcná výhra nehodila, můžeš si s loterií domluvit možnost vyplacení finančního ekvivalentu dané výhry. A s hotovostí pak nakládat dle svého.

Tak držíme palce, ať to klapne!

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.