Menu

Čeká tě první letní milion od Sportky! Bude tvůj?

První milionová Prémie letošního léta je tady!

První milionová Prémie letošního léta je tady!

Milionové léto od Sportky je tady! Každé páteční slosování od teď po dobu dalších 10 týdnů bude okořeněné o bonusové slosování o milion korun. Začíná se dnes! Nenech si to ujít a buď u toho s námi.

Pokud zatím nemáš registraci u Sazky nebo nemáš dokončený hráčský účet, tak nevíme, na co čekáš! Teď je rozhodně ta pravá chvíle na to se přidat k online sázkařům. Jen tak totiž budeš každý pátek doopravdy připraven na to, co se teď u Sportky chystá.

Co dneska startuje?

Dneska startuje obří, hráči milovaná akce, od Sazky (u Sportky) s názvem Milionové léto. O téhle akci už jsme ti psali TADY a dnes je ten den, kdy začíná. A o co že jde? Dnes je první z celkem desíti Prémií Sportky, které se potáhnou celé léto až do 9. 8. 2024. Už dnes se tak můžeš zúčastnit slosování Prémie Sportky, které jednomu z dnešních sázejících přinese bonusový 1 000 000 Kč!

Ani dnes však nejde jen o tenhle milion korun. Kromě Prémie Sportky se totiž, samozřejmě, hraje i hlavní hra Sportky, ve které dnes můžeš vyhrát příjemných 103 milionů korun, pokud se ti podaří správně trefit všechna čísla. Pokud by sis náhodou nevěděl rady s tím, jaká čísla vsadit, tak neváhej využít generátoru náhodných čísel, který ti připneme níže.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Jak se zapojit do hry?

Prémie Sportky mají stále stejná pravidla a tak i tentokrát, to je naprosto jednoduché. Jediné, co pro účast (a možnou výhru) musíš udělat je to, že si vsadíš plnou sázenku včetně Šance. Správně vyplněná sázenka tě vyjde na 220 Kč a můžeš si jí podat jak online, tak fyzicky na pobočce. Obě tyto možnosti mají stejnou šanci na výhru a úspěch. Tak na nic nečekej a zkus své štěstí v dnešní první letní Prémii Sportky! Držíme ti palce.

Aktuální jackpot
126 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
90 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.