🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Čech si koupil tiket za dvacku a vyhrál 9 milionů Kč

Představa, že za život prosázíte tisíce korun a štěstí se na vás nikdy neusměje, rozhodně nepotěší. Naštěstí to může být i jinak, jak dokazuje příběh jednoho Čecha, který si vsadil ve Sportce.

Důchodce si vsadil tiket za dvacku a vyhrál 9 308 255 Kč

Milionová výhra a jak na ni

Ve Sportce si můžete vsadit na plný tiket. Nebo to udělat podobně jako jistý muž z Prahy. Ten si totiž vsadil pouze jeden sloupeček. Zaplatil tak jen 20 Kč. A bezesporu to bylo nejlépe utracených dvacet korun v životě. Vyhrál totiž 9 308 255 Kč.

Přístup novopečeného milionáře je v mnoha ohledech odlišný od tradičních strategií, které doporučují „zaručené“ postupy, jak trefit výherní kombinaci. Dotyčný Pražan sází jen příležitostně, doplňkové hry nehraje a sází náhodná čísla. Prý by ho dokonce ani nijak výrazně nerozhodilo, kdyby se mu podařilo tiket ztratit.

A obdivuhodný klid zachoval i v okamžiku, kdy se dozvěděl, jaké štěstí ho vlastně potkalo. Výhra s ním v podstatě nic neudělala. Překvapeným zástupcům Sportky ještě prozradil svoje obvyklé herní zvyklosti a také to, že si tiket koupil v supermarketu.

Jak to bude po výhře

A jaká je současná situace hrdého výherce? Plánuje ve svém současném životě nějaké změny? Nejspíše ne.

Ostatně o tom, že vyhrál takovou sumu, zatím ani nikomu neřekl. Sám prý navíc úplně přesně netuší, co s tolika penězi udělá. Prý minimálně část z vyhraných peněz půjde na charitu. Jestli dojde na plnění snů v podobě dovolených či nového bydlení, to je v této chvíli ve hvězdách.

A mýlil by se ten, kdo by si myslel, že si vítěz začne užívat života a rozhodně přestane chodit do práce. Opustit současné zaměstnání se podle vlastních slov rovněž nechystá. A jestli bude dál sázet Sportku? Ani v tom svoje zvyklosti nezmění.

Sázet určitě bude, ostatně milionová výhra nebyla první, již před lety mu štěstěna „přihrála“ 14 000 Kč. Proto muž s humorem podotkl, že nyní čeká na výhru alespoň v řádech desítek milionů.

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.