Menu

Hraj automat Puppet Show zdarma

Ohodnoť tuto hru i ty
80%
Puppet Show od Kajot
Hrát zdarma
Ohodnoť tuto hru i ty
80%
 

Detail automatu a recenze Puppet Show

Online herní automat Puppet Show a ostatní online herní automaty od výrobců Kajot, jsou mezi hráči v online kasinech skutečně dobře známé. A to jen díky vyšší kvalitě zpracování hry, myšlence herního automatu, ale také množství funkcí. No a Puppet Show, který si dnes rozebereme, toto všechno splňuje a zprostředkovává.

Puppet Show od Kajot

Detail automatu

Výrobce
Výrobce

Kdo je výrobce automatu?

Každý automat musí být vyroben nějakou společností, která ho vymyslela, navrhla a dala do provozu. Hodně hráčů časem zjistí, že je baví hrát jen na automatech od specifických výrobců, tak si zužují výběr dle preferovaných výrobců softwaru. V České republice jsou nejoblíbenější automaty od místních softwarových výrobců jako jsou Kajot nebo Synot.

Kajot
Typ hry
Typ hry
Automat
Válce
Válce

Co jsou válce na automatu?

Válce jsou základní prvek většiny automatů a jsou to sloupce se symboly, které se na obrazovce točí a zastavují se postupně během hry. Jsou tedy základním prvkem, na kterém se točí symboly a na kterém se vytvářejí výherní kombinace. Mezi nejoblíbenější počet válců patří 3 a 5.

5 válců
Výherní linie
Výherní linie

Co jsou to výherní linie a jak fungují?

Výherní linie na hracích automatech jsou imaginární linie, které procházejí válcovou mřížkou automatu a určují, jaké kombinace symbolů na těchto liních jsou považovány za výherní. Při otáčení válců se hráči snaží dosáhnout výherních kombinací symbolů na těchto liních. Kombinace musí vždy začínat zleva. Každá výherní linie má svou hodnotu výplaty, a výhry jsou určeny tabulkou výher pro jednotlivé symboly konkerétního automatu. Moderní automaty mohou mít stovky výherních linií a hráči často mohou volit, na kolika z těchto linek budou sázet.

234 linií
Volatilita
Volatilita

Co je to volatilita?

Volatilita u automatu říká, jak často a jak velké výhry můžete očekávat - některé automaty vyplácejí malé výhry často, zatímco jiné méně často, ale větší částky.

Střední
RTP
RTP

Co je to RTP

RTP u automatů je pravidlo, kolik peněz se z automatu vrátí zpět hráčům. Řekněme, že když do něj vložíte 100 korun, určuje RTP, kolik z těchto peněz byste měli dostat zpět. Průměrná hodnota je 92 až 97%.

95%
Rozložení
5-3

Téma automatu a základní symboly

Hned na začátku tě přivítá neobvyklé téma automatu, kde tě na válcích uvítají dřevěné vyřezávané divadelní figuríny. Každá loutka představuje symbol s určitou hodnotou.  Jakmile se objeví na výherní linii, všechny výherní figuríny se pohnou a ukáží se jako výherní. Opravdu se jedná o mimořádně příjemně a elegantně provedený online herní automat s příjemným dramatickým tématem. Online herní automat Puppet Show nabízí 5 válců a až 243 výherních linií, takže způsobů, jak vyhrát, je opravdu dost. Puppet Show není pouze jen o krásných symbolech a výherních liniích. Kromě kreativních vzhledů figurek nabízí také řadu zajímavostí v oblasti funkcí. 

Téma a symboly Puppet Show
Téma a symboly Puppet Show

Nejpozoruhodnějším prvkem tohoto automatu je nahrazení vítězných symbolů jinými. To znamená, že pokud na výherní řadě objevíš symboly, hned po jejich zvýraznění je pošle automat pryč mimo herní pole. Symboly nad nimi zaujmou své místo a na prázdná místa dorazí zcela nové symboly. Jedná se tedy o druh respinu, který známe z jiných online herních automatů. Každopádně v případě, že po tomto respinu trefíš výherní kombinaci, zvýší se tvůj násobitel výhry. Ten se může zvýšit až na x5. Tvoje výhra je pak pětinásobná.

Symbol Král automatu Puppet Show od Kajot
Král
Symbol Královna automatu Puppet Show od Kajot
Královna
Symbol Rytíř automatu Puppet Show od Kajot
Rytíř
Symbol Princezna automatu Puppet Show od Kajot
Princezna
Symbol Vodník automatu Puppet Show od Kajot
Vodník
Symbol Čert automatu Puppet Show od Kajot
Čert

Speciální symboly a funkce automatu

3D
3D
NE
Autoplay
Autoplay
ANO
Freespiny
Freespiny
ANO
Multiplikátor výher
Multiplikátor výher
ANO
Uzamykání symbolů
Uzamykání symbolů
NE
Wild symbol
Wild symbol
ANO
Zvyšování/Gamble
Zvyšování/Gamble
NE
Ostatní funkce
Bonusová hra
Jackpot
Ostatní funkce
Scatter symbol
Symbol WILD Symbol automatu Puppet Show od Kajot
WILD Symbol

Online herní automat Puppet Show disponuje bonusovými symboly WILD (viz obrázek), které zastupují prakticky všechny ostatní symboly, ale se symboly Mystery a Bonus (viz níže) nic neudělají. WILD symbol  nahrazuje jakékoliv symboly. Může být čímkoliv, co zrovna potřebuješ, aby ti pomohl vytvořit herní řadu. Díky tomuto symbolu tě bude herní automat opravdu bavit a opravdu stačí jen pár otoček k tomu, aby se symbol objevil a z obyčejných symbolů vymačká pořádné výhry.

WILD symbol 2 Puppet Show
WILD symbol 2 Puppet Show
Symbol Bonus / Scatter symbol automatu Puppet Show od Kajot
Bonus / Scatter symbol

Online herní automat disponuje i bonusovým symbolem Scatter (viz obrázek). V případě, že se na válcích objeví 3 stejné symboly Bonus, aktivuje se v rámci jedné hry 10 bonusových zatočení, 4 stejné symboly Scatter spustí 20 bonusových otoček a 5 bonusových symbolů spustí 40 bonusových otoček.

Free spiny Puppet Show
Free spiny Puppet Show

Výhry z bonusových tahů se započítávají do výherních kombinací ze základní hry v rámci jedné bonusové hry. Pro určení výše výhry odměny za volné tahy se použije vsazená částka na výherní řadě v rámci základní hry, ve které se aktivuje odměna za volné tahy. V režimu bonusového zatočení lze vyhrát další bonusové zatočení.

Symbol Mystery symbol automatu Puppet Show od Kajot
Mystery symbol

Pokud se kdekoli na válcích objeví 3, 4 nebo 5 Mystery symboly (na každém válci alespoň jeden), aktivuje se bonusová funkce Mystery, kdy sázející získá libovolnou výhru z průběžné výherní tabulky podle toho, jaký symbol vybere symbol Mystery.

Propadávání symbolů

Propadávání symbolů Puppet Show
Propadávání symbolů Puppet Show

Když chceš spustit tuto bonusovou funkci, symboly se musí umístit na své pozice v herních válcích. Jakákoli výherní kombinace v rámci jedné bonusové zábavy spustí režim Propadávání symbolů. V režimu Propadávání symbolů jsou všechny symboly z výherních kombinací odstraněny a nahrazeny novými symboly, přičemž se zároveň pro každou výhru v dané hře zvýší násobitel výhry o jeden z možných násobitelů (na x2, x3, x4 nebo x5).

Tabulka výher

Symbol Násobek sázky
3x v linii 4x v linii 5x v linii
Symbol Král automatu Puppet Show od Kajot
Král
8x 16x 60x
Symbol Královna automatu Puppet Show od Kajot
Královna
4x 8x 20x
Symbol Rytíř automatu Puppet Show od Kajot
Rytíř
2x 4x 6x
Symbol Princezna automatu Puppet Show od Kajot
Princezna
2x 4x 6x
Symbol Vodník automatu Puppet Show od Kajot
Vodník
1x 2x 3x
Symbol Čert automatu Puppet Show od Kajot
Čert
1x 2x 3x

Výherní linie

Výherní linie Puppet Show
Výherní linie Puppet Show

Kromě odměn by měly zaujmout každého hráče také výherní linie. Kombinace počtu výherních linií je v podstatě neomezená, takže každý online výherní automat může překvapit zajímavým počtem linií. Samozřejmě, že čím více linií máš, tím samozřejmě máš větší šanci na výhru, a to skutečně i za malé sázky. Například v tomto automatu najdeš 243 výherních linií!

Jak hrát daný automat

Jak hrát online herní automat Puppet Show
Jak hrát online herní automat Puppet Show
 1. Mince: V této kolonce máš před sebou přehledně dané množství kreditů, které ti zbývá pro sázení. Případně si můžeš i spočítat, kolik jsi vyhrál.
 2. Výhra v mincích: V průběhu hry získáváš otočné symboly a zároveň padají výherní linie, díky kterým si nahraješ kredity. A právě tuto částku v malém poli uvidíš a připíšeš ke kreditu.
 3. Max: Nastavíš si maximální možnou sázku, což je 1000 kreditů
 4. Start: Dáš do pohybu herní automat – začnou se točit válce
 5. Připsat: Toto tlačítko se objeví na místě start, jakmile vyhraješ kredity. Hned jak klikneš na „připsat“, všechen kredit se ti připíše k celkové částce kreditu.
 6. Konec Autoplay: Tato funkce se ti ukáže až po zvolení autoplay. Abys moc neprohrál, nebo dokud tě to bude bavit, můžeš kdykoliv zmáčknout toto tlačítko a autoplay ukončit.
 7. Autoplay: Stačí, když zmáčkneš tlačítko Start na 3 sekundy a herní automat se začne otáčet úplně sám. Jakmile už nebudeš chtít, aby se automat sám otáčel, stačí jen stlačit tlačítko Stop a automat bude zase jen tvůj. Autoplay si můžeš dokonce nastavit, jak dlouho chceš, aby se automat sám točil. Zvolit můžeš mezi 10, 50, 100 a do nekonečna – nebo dokud ti nedojdou kredity.
 8. Sázka v mincích: Zde máš dvě tlačítka + a -, kterými si zvýšíš nebo snížíš kredit, který chceš vsadit.
 9. Hodnota mince: Máš zde k dispozici tlačítka + a -, kterými snížíš či zvýšíš hodnotu mince. Ovšem, v případě, že začneš experimentovat s těmito tlačítky, omezí se ti (nebo zvýší) množství vsazených kreditů.
 10. Domů: V případě, že bys chtěl opustit hru, klepni na tuto ikonu. Ovšem nejdříve si vyber kredity na svůj účet a až potom jdi zpět na výběr dalšího automatu.
 11. Info: Díky této funkci se můžeš podívat na pravidla herního automatu
 12. Zvuk: Pokud máš rád zvukový doprovod, můžeš si nastavit zvuk naplno a užívat si všeho, co herní automat nabízí. Nebo naopak zvuk můžeš vypnout a jen pozorovat, jak herní automat běží.
 13. Pravidla hry: Tento symbol ti odhalí, co můžeš od hry čekat. Podíváš se zde na pravidla automatu a také na funkce, bonusy – zkrátka vše, co je důležité vědět pro hraní automatu. Symbol otazníku ti prostě odhalí všeobecná pravidla hry.
 • Tabulka výher – Jestli chceš načerpat trochu inspirace k hraní, zajdi se podívat do tabulky výher, kde najdeš všechny výhry podle množství vsazených kreditů.

Naše hodnocení hry Puppet Show

Když začneš otáčet herním polem, všimneš si, že figuríny se zdají být dychtivé a těší se na to, až je znovu a znovu otočíš. Online herní automat Puppet Show si nás alespoň trochu získal na bonusových otočkách a bonusových symbolech. Avšak vzhled figurek je trochu děsivý, a tak zařazujeme jemně zpátečku. Musíme uznat, že online herní automat je propracovanější než jiné automaty od Kajot. Má překvapivě velký počet výherních linií a bonusové funkce jsou zajímavě zpracovány. Co nás však velmi mrzí je nízká návratnost (RTP). I tady je daleko pod normálem, a tak nečekej, že se ti podaří jen tak něco vyhrát.

Celkové hodnocení bonusu

 • 91%
  Hodnocení redakce
 • 80%
  Hodnocení 10 hráčů
  Ohodnoť tuto hru i ty
  80%
Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
86 %
Funkce a hratelnost
93 %
RTP a volatilita
95 %

Klady

 • Bonusové funkce
 • WILD symbol, Mystery symbol, Bonusový symbol
 • Zajímavý design
 • Propadávání symbolů

Zápory

 • Nízké RTP
 • V demu účtu nelze aktivovat některé bonusové funkce

O výrobci Kajot

Značka Kajot patří k nejznámějším jménům ve světě hazardních her. Zájem fanoušků si jistě zasloužila právem vším, co v tomto oboru má již úspěšně za sebou. Jedná se o společnost z České republiky, čeští hráči znají její automaty z online casin i kamenných heren.

Logo Kajot

Top automaty od značky Kajot

Multi Vegas 81

96 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
97 %
Funkce a hratelnost
95 %
RTP a volatilita
95 %

Super Joker 40

95 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
96 %
Funkce a hratelnost
94 %
RTP a volatilita
95 %

Simply The Best 81

95 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
94 %
Funkce a hratelnost
96 %
RTP a volatilita
95 %

Bonusy do casin, kde lze hrát automaty Kajot

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
93 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
97 %
Jednoduchost získání
98 %
Hodnocení
95%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
92 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Autor obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.