Menu

Bývalá učitelka vyhrála neuvěřitelných 96 milionů!

Rodina držící výherní šek

Rodina držící výherní šek

Rodina získala neuvěřitelnou výhru 96 milionů! Bývalá učitelka a její dcery byly obyčejná rodina, který se ze dne na den změnil celý život. Pojď si o jejich příběhu přečíst víc!

Co pro ni výhra znamená?

Obyčejná učitelka v důchodu Celeste Coles chce díky výhře 3,6 milionů liber procestovat kus světa. Do svého bucket listu si přidala několik exotických destinací! Mnohem víc pro ni ale znamená zabezpečení její dvou dcer, kterým může dopřát vše, co si zaslouží. Celeste má dvě úžasné dcery. Rachel, starší dcera s Downovým syndromem a její mladší sestru Nicol

,,Nejdůležitější pro mě je, že si moje děti budou moc dělat co budou chtít a nebudou se muset ohlížet za penězi”, říká Celeste.

rodina držící skleničky

Plánujeme podpořit některé charitativní organizace

„Rachel dlouhou dobu podporovaly některé charitativní organizace. Zejména Pure a Midland Mencap byly velkou oporou a odvedli skvělou práci, včetně toho, že dali Rachel příležitost pracovat a plně se začlenit do normálního života. Celeste si uvědomuje, jak důležitá byla tato podpora pro Rachelin život, a proto chce nyní přispět zpět a podpořit tyto organizace.

Věděla jsem, že to bude velký

Celeste sledovala losování živě v televizi. Jak postupně padaly čísla, která se shodovala s jejím tiketem, věděla, že něco vyhrála. Ve snu by jí ale nenapadla taková částka. Při shodě i 5. čísla jí začalo docházet, že vyhrála něco “velkého”. Potom co trefila i bonusové číslo jí došlo, že výhra bude mnohem větší, než si původně myslela.

rodina držící výherní šek

Byla jsem v šoku

Celeste z toho byla šokována. A i když by většina z nás pravděpodobně hned vyletěla nadšením a šla oslavovat, Celeste potřebovala tuto novinku vstřebat v klidu. První věc kterou učitelka v důchodu udělala, bylo napití se vody a usednutí na gauč. „Zpětně vzpomínám, že jsem musela být v strašném šoku. Nikdy by mě nenapadlo, že se něco takového stane zrovna mně.

 

Mezi její první dobrodružství patřil let na Barbados, kde navštívila svou rodinu. Jejím snem je prozkoumat krásy Jižní Ameriky, jako jsou Rio, Chile a Argentina.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.