Menu

Brit o výhře 100 000 liber řekl nejprve pouliční kočce

Když vyhrajete opravdu hodně peněz, komu se svěříte? Partnerovi či partnerce? Rodičům? Jistý Brit to vyřešil velmi svérázně. Jak?


Brit vyhrál 100 000 liber, nejprve se svěřil kočce

Nečekaných 100 000 liber

David Knowles pocházející z Ealingu (městská část Londýna) se jednoho dne vypravil na běžný nákup a shodou okolností si koupil i stírací los. Ten mu přinesl výhru v hodnotě 100 000 liber. Vítěz byl pochopitelně z tak velkého štěstí notně překvapený.

Původně si totiž šel koupit pouze mléko. A u loterijního terminálu nebyla tou dobou žádná fronta, což se většinou nestává. Rozhodl se tudíž, že by snad mohlo jít dokonce o znamení osudu, takže k nákupu přidal ještě los. Což se mu vyplatilo v podobě pohádkové výhry, kterou jednoznačně nečekal.

David Knowles výherce loterie
Výherce David Knowles, Londýn

Tajemství pro kočku

Z rozrušení se tak nesvěřil rodině nebo jinému blízkému člověku. Jako první se o pohádkovém štěstí dozvěděla jistá přítulná kočka ze sousedství. Pochopitelně tím stále myslíme obyčejnou kočku čtyřnohou. Sám vítěz to pro média okomentoval s humorem, že kočka z tak ohromného sdělení nadšeně příliš nevypadala.

David se ovšem nakonec přirozeně o informaci podělil i s člověkem, a to konkrétně se svým spolubydlícím. Právě s ním si v minulosti již několik losů koupili. Vzhledem k tomu, že se mu svěřil na jeho narozeniny, obdaroval ho i několika losy. Jak symbolické, že?

Za výhru na cestách

A jak David s vyhranými penězi plánuje naložit? Pravděpodobně si udělá radost v podobě výletů za oblíbenými sportovními zápasy – fotbalem a rugby. V plánu měl po výhře konkrétně mistrovství světa v rugby v Japonsku. Dostatečný obnos zbude i na cestu do Vegas, kterou si chce hrdý vítěz užít a na koncerty. Cestovat hodlá s přáteli, ovšem dotyčná kočka prý, s nadsázkou řečeno, s žádným výletem počítat nemůže.

Rovněž se chystá investovat do nemovitosti. Sám vítěz považuje nemovitost za velmi rozumně utracené peníze.

Chete si přečíst více vtipných osudů výherců? Podívejte se na naší kategorii novinek s těmi nejlepšími příběhy.

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.