🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Bonusový kód pro e-losy u Sazky! Kolik můžeš získat?

Bonusový kód od Sazky na léto je tady pro tebe.

Bonusový kód od Sazky na léto je tady pro tebe.

Sazka se rozhodla potěšit své věrné příznivce. Nese nám, k začátku léta, svěží bonus, pojďme se spolu podívat na to, o co jde, a co pro něj musíš udělat.

V prvních letních dnech se Sazka rozhodla zlepšit nám teplé dny. Letním bonusem. Inu, čím lepším, než letním peněžním bonusem by to mohla udělat? Pojďme se spolu podívat na to, co, kde a jak můžeš získat.

Co může být tvé?

do této neděle, 26. 6. 2022, můžeš získat bonus v hodnotě až 600 korun na stírací losy. Stačí být zaregistrovaným hráčem Sazky, a milovat stírací losy!

Pravidla pro získání bonusu

Jak jsme si řekli výše, musíš mít u Sazky plnou registraci. Což, mimo jiné, znamená, splňovat všechny zákonem stanovené podmínky pro hraní hazardních her.

Dále je nutné, si na svůj účet nabít kredit, minimálně v hodnotě 100 korun. V momentě nabíjení částky nezapomeň v košíku využít bonusový kód svezibonus. Potom je třeba, abys v následujících 5 dnech, od vložení bonusové kódu, nakoupil a seškrábal online losy, v hodnotě pětinásobku bonusu, který chceš.

To znamená, pokud chceš bonus 100 korun, musíš investovat do losů 500 korun. Pokud ovšem míříš na bonus 300 korun, pak je potřeba do 5 dní od nabití, vložit do hry 1500 korun.

Tento kód můžeš využít dvakrát, na každé využití kódu lze získat 100 – 300 korun, v závislosti na tebou vložených penězích. Tak můžeš získat celkem 600 korun. Bonus se ti bude vždy přičítat po čtvrtinách. Vždy, když splníš 25 % požadovaného obratu, obdržíš na své herní konto 25 % požadovaného bonusu.

Tvůj bonus i výhra na tebe čeká tady:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.