🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Bezpečnost a důvěryhodnost společnosti SAZKA a.s.

Jak už napovídá název příspěvku, dnes se budeme zabývat bezpečností a důvěryhodností společnosti Sazka. Hned z počátku vám prozradím, že se řadí na nejvyšší příčky nejvěrohodnějších společností na celém světě.

 

Sazka zabeztpečení a důvěryhodnost

Čeští i zahraniční auditoři jezdí v pravidelném intervalu na přísnou prověrku společnosti. Nejvíce se kontrolují mechanismy sázení a losování, provoz terminálů, způsob vyplácení výher a výroba stíracích losů.

Další kritéria, pro získání všechna osvědčení jsou zabezpečení budovy a technologií, bezpečné zacházení s informacemi a daty, zvládání bezpečnostních incidentů, kvalita školících procesů, úroveň právního servisu a vyřizování reklamací.

Certifikáty

Utvrzují kvalitu společnosti a poukazují na dodržení mezinárodního standardu rozvoje systému řízení informační bezpečnosti a dodržení zásad a bezpečnosti požadavků loterijního průmyslu. Jak už jsem zmínil hlavní příčinou obdržení certifikátů je každoroční národní i mezinárodní kontrola a jako jediná loterijní společnost v České republice získala následující certifikáty

Kliknutím na náhled certifikátu si rozevřete naskenované kopie

WLA – Řízení bezpečnosti

WLA řízení bezpečnoésti

WLA – Zodpovědné hraní

WLA - Zodpovědné hraní

Politika systému managementu bezpečnosti informací a WLA-SCS

Politika systému managementu bezpečnosti informací a WLA-SCS

CIS – Řízení informační bezpečnosti

CIS - Řízení informační

 

Světové loterijní asociace

Loterijní světová asociace, která uděluje certifikáty je sdružení zhruba sto čtyřiceti loterijních společností a více než padesát dodavatelů loterijních technologií. Patří zde drtivá většina všech Evropských států a mimo jiné i ostatní jako Spojené státy, Kanada, Austrálie, Čína, Japonsko nebo Chile. Avšak pouze třetina z nich získala podobné certifikáty jako SAZKA a.s.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.