Dnešním dnem se do čela tabulky aktuálně nejvyšších jackpotů světa dostala loterie Eurojackpot a minimálně další dva dny to tak zůstane! Hned v závěsu je druhá velice známá loterie Euromillions. Necháte si utéct aktuálně nejvyšší jackpoty světa?

Euromiliony vs Eurojackpot

Největší a nejoblíbenější americké loterie Powerball a MegaMillions našli své výherce a jejich jackpot tak klesl na limitované minimum. Uvolnilo se tedy místo v žebříčku nejvyšších jackpotů světa, což v tuto chvíli hraje do karet evropským loteriím Eurojackpot a Euromillions.

Eurojackpot online logoLoterie Eurojackpot vlastní momentálně vůbec největší jackpot, o který si můžete v tuto chvíli zahrát a činí ohromných 72 mil € (1,993 mld Kč). Na čele tabulky vydrží nejméně dva dny a pokud někdo nevyhraje v Euromillions, bude tomu nejspíše tak až do pátka.

euromillions logoEuromillions se pyšní jackpotem 68 mil. € (1,83 mld Kč). Je tedy těsně v závěsu za prvním místem. Na třetím místě se opět ukazuje loterie Powerball se svým minimálním jackpotem 40 mil. € (1,08 mld Kč).

Nenechte si tedy ujít šanci vyhrát nejvyšší jackpot světa, který je momentálně v Evropských loteriích. Eurojackpot online je dokonce možné hrát z pohodlí domova přes stránky Sazky nebo u společnosti theLotter.

Přeji hodně štěstí!

Nejlepší bonusy na loterie

Loterie Korunka

300 Kč za dokončení registrace zdarma
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.