Menu

50 pětikorunových toček zdarma a novinky ve Forbesu

Forbes bonusový kalendář pokračuje i v květnu ve své krasojízdě a ty se tak můžeš zase každý den těšit na svoji bonusovou nabídku. A nejen to! Aktuálně můžeš v tomto casinu narazit i na nejrůznější novinky, o kterých ti povíme v tomto článku.

Forbes bonusy

Free Spiny v hodnotě 250 Kč!

Co dnes najdeš v květnovém kalendáři u Forbesu? Možnost vysloužit si jedinečný bonus v hodnotě 250 Kč a to v podobě 50 pětikorunových free spinů. Tuto pořádnou nálož otoček zdarma získáš jak jinak než za to, že si zahraješ.

  • Nejsi registrovaný? Založ si účet u Forbesu
  • Přihlas se do svého účtu
  • Vstup do květnového kalendáře, kde najdeš nabídku na bonus
  • Protoč 5 000 Kč ve hře Aztec Mystery

Ve chvíli, kdy jsi splnil podmínky protočení už si můžeš užít svých 50 otoček zdarma ve hře od Apollo Games, které ti Forbes připíše na účet.

Bláznivý turnaj o 50 000 Kč

Už v sobotu 6. 5. nás u Forbesu čeká bláznivý turnaj, který je unikátní tím, že odměny nejdou od prvního místa k poslednímu sestupně, tak jak tomu bývá obvykle, ale částky jsou nejrůzněji rozházené po žebříčku pořadí. Například 1. a 25. místo získává stejnou odměnu a to 7 000 Kč. A právě to je na tomto turnaji tak zábavné! Až do konce totiž nevíš, jaká odměna tě čeká, protože zde vůbec nehraje roli to, zda se pohybuješ na prvních či nižších příčkách. Cenu si odnese celkem 30 hráčů.

Nové hry od Apolla ve Forbes casinu

Máš rád hry od Apollo Games? My je milujeme! Krásně hravé a dokonale vymazlené grafické zpracování, které jde hezky ruku v ruce s originálními nápady. Rodina Apollo her se i u Forbesu rozrůstá a nově si v tomto casinu můžeš zahrát oblíbené hry Aztec Mystery, Red Evil a Clown Fish.

U Forbesu si nově zahraješ i dva trháky od Synotu

I od Synotu má nyní Forbes casino dva nové přírůstky a jsou to hráči mega oblíbené hry Book of Secret 6 a Monkey Slots. Znáš tyhle hry? Patříš mezi nadšence, kteří je milují? Pokud ano, tak se zaraduj Právě teď si je už můžeš zvesela zahrát i u Forbesu. To je v kombinaci s každodenními bonusy paráda, nemyslíš?

Bonusy od Forbesu

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
97 %
Jednoduchost získání
98 %
Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.