150 Free spinů v Grandwin casinu už čeká, až si je vyzvedneš!

Neříkej, že už to od nás neznáš - 150 free spinů od soboty do pondělí v casinu Grandwin ti tu připomínáme velice často. A proč? No protože je to super nabídka, takže pokud ji ještě nevyužíváš, pojď se na ni mrknout v tomto článku.

Grandwin 50fs

Zahraj si na novinkách a získej 50 FS

Vyzkoušej si nové hry od Endorphiny, které Grandwin casino zařadilo do svého výběru a získej za to každý den 50 otoček zdarma ode dneška až do pondělí. Za tři dny si tak můžeš vytočit 150 free spinů! A podmínky nejsou vůbec špatné, stačí udělat obrat (součet sázek na válcových hrách) 1000 Kč. Tyto hry najdeš v sekci NOVÉ HRY na domovské stránce.

Hodnocení
93%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
95 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Turnaje

Během víkendu také poběží celkem tři turnaje, ve kterých se hráči utkají celkem o 50 000 Kč!

Grand hráč víkendu

Tento turnaj bude probíhat od soboty 19.8. až do úterý 22.8. a celkem si v něm hráči rozdělí 40 000 Kč. První místo nabízí odměnu 10 000 Kč, druhé 7 000 Kč a třetí 5 000 Kč, ostatní peníze se rozdělí mezi hráče až do 40. místa.

Čím více zatočení (v min. hodnotě 10 Kč), tím více bodů a tím blíže jsi k vítězství!

Sobotní štístko

Dnešní, tedy sobotní turnaj má jako kritérium poměr sázky ku výhře, neboli nejvyšší váženou výhru a 20 štístek, kteří trefí nejvyšší poměr výhra vs sázka bude finančně odměněno.

Nedělní spinař

V neděli bude turnaj, který hledá nejlepší spinaře. Sbírej body za své točky v hodnotě alespoň 10 Kč a získej finanční odměnu. První místo získává 1 500 Kč.

Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.