🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

10 nejhloupějších výherců loterie, část 1.

Deset nejhloupějších výherců loterie. Jak naložili se svou výhrou?

Deset nejhloupějších výherců loterie. Jak naložili se svou výhrou?

Je samozřejmé, že ať už v loterii vyhrajeme milion nebo deset, vždy nám to nějak ovlivní život. Otázkou je – jak? Bohužel ne vždy nás musí peníze posunout jen k lepším zítřkům. Pojďme se podívat na příběhy těch, kterým se do cesty připletly peníze, a tak nějak to „nezvládli“.

Chápu, že po výhře ve Sportce nebo Eurojackpotu hrábne trochu každému, o to víc, vyhraješ-li nejvyšší výhru v historii dané loterie. Ale doufám, že nikdo by nezvládl s penězi nakládat tak špatně, jako výherci, o kterých si dnes povíme.

Číslo #10: Christina Goodenow

Člověk by věřil, že vyhrát milion dolarů musí být nádherné. A ono asi taky je! Své o tom ví Christina Goodenow, ta totiž v loterii Million Dollar Jackpot jeden takový milion dolarů vyhrála.

Život vypadal skvěle, Christina si začala malovat svou budoucnost, vymýšlet, co si za peníze pořídí. Nebyl by to ovšem seznam blbců, aby se něco nepokazilo. Christinu začala vyšetřovat policie.

A tadá! Christina si chvíli před zakoupením loterie, zakoupila i letenku. V tom, samozřejmě, není žádný problém. Ovšem ona tu letenku koupila z kreditky, která patřila matce jejího přítele. Matka jejího přítele byla v tu chvíli mrtvá.

Christinu obvinili z krádeže identity a podvodu, soud ji udělil podmínku a jako trest ji zabavil její milion dolarů a přisoudil ho policejnímu oddělení v Medfordu. Policistům, kteří její podvod odhalili.

Christina Goodenow

Christina Goodenow vyprávějící svůj příběh pro zahraniční weby.

Číslo #9: José Antonio Cua-Toc

José Antonio Cua-Toc byl rodákem z Guatemaly žijícím v Georgii, ilegálně. José byl ilegálním přistěhovalcem, i přesto si zakoupil tiket do loterie. A slavil, když vyhrál. Vyhrál nádherných 750 000 dolarů.

Ačkoli v jeho životě panovala radost a nadšení, zachoval José chladnou hlavu. Bylo mu jasné, že si nemůže pro výhru dojít on sám. Nemohl se totiž prokázat platnými americkými doklady. Dohodl se proto se svým šéfem, Erickem Cervantesem, že za něj jeho výhru převezme.

Erick své slovo dodržel a výhru převzal. Ovšem v momentě, kdy měl v ruce, v hotovosti, bezmála milion dolarů, otočil. Odmítl peníze Josému předat, a začal tvrdit, že si tiket zakoupil on sám, a že mu, tudíž, náleží výhra.

José v panice začal volat k Erickovi domů a vyhrožovat jemu i celé jeho rodině. Nakonec se José rozhodl Ericka zažalovat. Podařilo se, a José získal zpět svých 750 000 dolarů, ovšem nyní čelí deportaci, jelikož bylo zjištěno, že je v zemi ilegálně.

Eric Cervantes

Šéf Josého, Erick Cervantes, přebírající jeho šek s výhrou.

José Antonio

José Antonio Cua-Toc se svou právničkou.

Číslo #8: Sharon Tirabassi

Sharon je matka 6 dětí, která byla léta zvyklá na život ze sociálních dávek. O to více se její život, ze dne na den, změnil, když vyhrála 10 milionů dolarů. Bylo to jako sen. Sharon ani její děti konečně nestrádaly. Nic jim nechybělo.

Sharon Tirabassi se její nový život zalíbil. Začala utrácet. Pořídila si luxusní sídlo, nádherná auta, značkové oblečení, okázalé dovolené, a další velmi typické věci. Typické pro bohaté lidi.

Nyní, o devět let později, žije Sharon opět od výplaty k výplatě, v pronajatém bytě a pracuje na částečný úvazek, aby rodinu uživila. Ač se to tak zdálo, tak nuly na kontě nebyly nekonečné.

Sharon Tarabassi

Sharon Tirabassi v jejím pronajatém bytě.

Číslo #7: Willie Hurt

Willie Hurt byl milý pracovitý muž, který byl ve své komunitě dost oblíbený. Měl šťastné manželství a tři děti. V roce 1989 vyhrál v Michigan Super Lotto 3,1 milionu dolarů.

O dva roky později byl Willie uprostřed rozvodu, závislý na cracku a alkoholu, a obviněný z vraždy.

Z vraždy ženy, se kterou byl viděn, hádající se, v záchvatu absťáku, na hotelovém pokoji. Na pokoji, kde byla, ta žena, později nalezena mrtvá. Byla popravena kulkou do hlavy.

Willie Hurt

William Hurt, výhra mu zničila život.

Tak co, pokusíš se s výhrou vynaložit rozuměji? Tvá cesta k milionům čeká tady:

Aktuální jackpot
1 804 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
74 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
65 000 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.