Menu

10 nejhloupějších výherců loterie, část 3.

Deset nejhloupějších výherců loterie a jejich příběhy, část třetí.

Deset nejhloupějších výherců loterie a jejich příběhy, část třetí.

Máme tady třetí ze tří dílů o nejhloupějších výhercích loterie! Dneska se podíváme na to, když ani dvě výhry v loterii na šťastný život nestačí. Co víc můžeš od štěstěny chtít než dvě milionové výhry v řadě?

A to zatím nezmiňuju, že se jedná o milionové výhry v dolarech. Takže u nás takový malý Eurojackpot nebo štědrá Sportka! Teď si představ, že vyhraješ, v rozmezí jednoho půl roku, dvě několikamilionové výhry. A stejně skončíš na seznamu nejhloupějších výherců. To už musí být opravdu pech, ne? Tak pojďme na to!

Číslo #3: Michael Caroll

Michael Caroll vyhrál ve svých 19 letech loterii a domů si přinesl 10 milionů liber. Michael byl mladý a s takovými penězi nedokázal rozumně nakládat.

V nejrůznějších médiích se nechal slyšet, že hodlá peníze investovat rozumně a že rozhodně nehodlá utrácet peníze za hlouposti. Hned na to si však pořídil luxusní auta, sídlo u jezera, hromadu kokainu a začal si platit dámskou společnost.

Vyhrál v roce 2002, v roce 2013 si musel zajít zažádat o dávky, aby dokázal přežít.

Michael Caroll

Původně chtěl Michael Caroll výhodně investovat.

Číslo #2: Andrew Jackson “Jack“ Whittaker, Jr.

Jack Whittaker má za sebou příběh o krádeži, žalobách, drogách a smrti. Nic příjemného… Nicméně, o Jackově příběhu jsme si psali již dávněji, a tak celý jeho příběh najdeš ve článku níže.

Andrew Whittaker

Andrew Jackson “Jack“ Whittaker, Jr. při přebírání šeku.

Číslo #1: Evelyn Adams

Evelyn měla ze všech našich příběhů nejšťastnější ruku. Nevyhrála totiž jednou, ale hned dvakrát. A to s rozestupem pouhé čtyři měsíce! Poprvé vyhrála šťastná prodavačka, v říjnu roku 1985, 3,9 milionu dolarů. Následně hned v únoru dalšího roku vyhrála další jackpot, tentokrát 1,4 milionu dolarů.

Evelyn Adams se stala prvním člověkem, v historii národní loterie v New Jersey, který vyhrál více milionových jackpotů.

Co by se mohlo pokazit, že? Inu asi ani nic, kdyby se Evelyn Adams držela svého snu o studiu hudby a otevření obchodu s hudebninami. Ale přesně to Evelyn neudělala. Rozhodla se koupit samoobsluhu, kde pracovala – tu se zase rozhodla, jen o chvíli později, prodat. Půjčovala peníze svým známým, ale i neznámým. Ti, samozřejmě, neměli v úmyslu jí cokoli vracet.

Jejímu jmění nepomohly ani obchody, které Evelyn uzavírala. Neměla poradce, chtěla si vystačit sama. To ovšem končilo tak, že podepisovala naprosto marné a pro ni nevýhodné smlouvy. Svou zkázu završila hraním hazardních her. Zbytek svých majetků nechala ležet v Atlantic City na pokerovém stole.

V roce 2012 byla Evelyn na mizině, okolnostmi donucená žít v přívěsu.

Evelyn Adams

Evelyn Adams stihla rozdat lidem většinu svých výher.

Kromě známých rad – svěř se do rukou odborníků, nedělej unáhlené nákupy, nikomu se nesvěřuj o výši své výhry… Mám ještě jednu. Neinspiruj se aktéry našich příběhů. Ti pokazili, co se dalo. Držím ti palce, abys se svými miliony byl úspěšnější.

Tvé miliony čekají tady:

Aktuální jackpot
405 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
66 600 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
12 000 000 Kč
Aktuální jackpot
7 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.