Deset nejhloupějších výherců loterie a jejich příběhy, část třetí.

Deset nejhloupějších výherců loterie a jejich příběhy, část třetí.

Máme tady třetí ze tří dílů o nejhloupějších výhercích loterie! Dneska se podíváme na to, když ani dvě výhry v loterii na šťastný život nestačí. Co víc můžeš od štěstěny chtít než dvě milionové výhry v řadě?

A to zatím nezmiňuju, že se jedná o milionové výhry v dolarech. Takže u nás takový malý Eurojackpot nebo štědrá Sportka! Teď si představ, že vyhraješ, v rozmezí jednoho půl roku, dvě několikamilionové výhry. A stejně skončíš na seznamu nejhloupějších výherců. To už musí být opravdu pech, ne? Tak pojďme na to!

Číslo #3: Michael Caroll

Michael Caroll vyhrál ve svých 19 letech loterii a domů si přinesl 10 milionů liber. Michael byl mladý a s takovými penězi nedokázal rozumně nakládat.

V nejrůznějších médiích se nechal slyšet, že hodlá peníze investovat rozumně a že rozhodně nehodlá utrácet peníze za hlouposti. Hned na to si však pořídil luxusní auta, sídlo u jezera, hromadu kokainu a začal si platit dámskou společnost.

Vyhrál v roce 2002, v roce 2013 si musel zajít zažádat o dávky, aby dokázal přežít.

FOTOGALERIE Michael Carroll - jeden z nejhloupějších výherců loterie -  Dotyk.cz

Původně chtěl Michael Caroll výhodně investovat.

Číslo #2: Andrew Jackson “Jack“ Whittaker, Jr.

Jack Whittaker má za sebou příběh o krádeži, žalobách, drogách a smrti. Nic příjemného… Nicméně, o Jackově příběhu jsme si psali již dávněji, a tak celý jeho příběh najdeš ve článku níže.

How Powerball winner who scooped $315m suffered family deaths, addiction  and divorce & wished he'd 'torn up the ticket'

Andrew Jackson “Jack“ Whittaker, Jr. při přebírání šeku.

Číslo #1: Evelyn Adams

Evelyn měla ze všech našich příběhů nejšťastnější ruku. Nevyhrála totiž jednou, ale hned dvakrát. A to s rozestupem pouhé čtyři měsíce! Poprvé vyhrála šťastná prodavačka, v říjnu roku 1985, 3,9 milionu dolarů. Následně hned v únoru dalšího roku vyhrála další jackpot, tentokrát 1,4 milionu dolarů.

Evelyn Adams se stala prvním člověkem, v historii národní loterie v New Jersey, který vyhrál více milionových jackpotů.

Co by se mohlo pokazit, že? Inu asi ani nic, kdyby se Evelyn Adams držela svého snu o studiu hudby a otevření obchodu s hudebninami. Ale přesně to Evelyn neudělala. Rozhodla se koupit samoobsluhu, kde pracovala – tu se zase rozhodla, jen o chvíli později, prodat. Půjčovala peníze svým známým, ale i neznámým. Ti, samozřejmě, neměli v úmyslu jí cokoli vracet.

Jejímu jmění nepomohly ani obchody, které Evelyn uzavírala. Neměla poradce, chtěla si vystačit sama. To ovšem končilo tak, že podepisovala naprosto marné a pro ni nevýhodné smlouvy. Svou zkázu završila hraním hazardních her. Zbytek svých majetků nechala ležet v Atlantic City na pokerovém stole.

V roce 2012 byla Evelyn na mizině, okolnostmi donucená žít v přívěsu.

Evelyn Adams lost all her winnings by 2012

Evelyn Adams stihla rozdat lidem většinu svých výher.

Kromě známých rad – svěř se do rukou odborníků, nedělej unáhlené nákupy, nikomu se nesvěřuj o výši své výhry… Mám ještě jednu. Neinspiruj se aktéry našich příběhů. Ti pokazili, co se dalo. Držím ti palce, abys se svými miliony byl úspěšnější.

Tvé miliony čekají tady:

Aktuální jackpot
1 324 000 000 Kč
Aktuální jackpot
89 000 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
53 900 000 Kč
Aktuální jackpot
12 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Zavřít
Zavřít