🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Úterní zábava s 50 Free Spiny u Betana

Chceš si dnes udělat radost a užít si 50 otoček zdarma? Pak bude tvou dnešní zastávkou Betano, které ti při úterku dává možnost vysloužit si 50 Free Spinů za splnění jejich podmínky protočení. A jaká tato podmínka je? Čti dál a všechno se dozvíš.

Dnešní krásně slunečné úterý může být ještě lepší s 50 otočkami zdarma, které ti dnes nadělí Betano. Pokud to chceš dneska pořádně roztočit, Betano bude ta správná volba. Tato akce platí každé úterý, takže pokud by se ti tahle zábava nevešla do dnešního rozvrhu, můžeš se těšit na příští týden. Vždy ale můžeš tuto nabídku využít pouze jednou za den, kdy probíhá. A pokud ještě nejsi registrovaný, registruj se u Betana právě teď.

Jak se zapojit do hry

Abys se mohl zapojit do hry o casino bonus 50 Free Spinů, budeš muset nejdříve potvrdit svoji účast. Než to uděláš, nebudou se žádné z tvých vsazených peněz počítat do podmínek protočení, tak na to dej pozor. Teď se ale pojďme podívat na to, jaké jsou u tohoto bonusu podmínky protočení. Aby ti Betano připsalo oněch 50 volných otoček, budeš si muset zahrát za 1 000 Kč. Tvé sázky musí být uskutečněny s reálnými penězi, ty bonusové tedy v této hře nevyužiješ. Jeden Free Spin má hodnotu 2 Kč, takže celkem získáváš bonus v hodnotě 100 Kč!

Betano
Hodnocení casina
96%

Bonusy a promoakce
100 %
Bezpečnost
100 %
Uživatelská podpora
90 %
Nabídka her
95 %
Vklady a výběry
95 %
Nejlepší vstupní bonus
500 FS za registraci + 100 Kč bez vkladu
+ bonus na první vklad 100% až do 600 Kč do casina
Betano bonusy
Provozovatelé her:
Tech4bet eGaming Adell Play'n GO SYNOT Games
5 dalších…
Klady
  • Zajímavý registrační bonus
  • Každý týden sázka zdarma
  • Kvalitně zpracované internetové stránky
Zápory
  • Nemá kamenné pobočky
  • Se zákaznickou podporou se nelze spojit telefonicky
  • Těžkopádnější proces dokončení registrace
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Na jaké automaty bonus platí?

Abys splnil podmínky protočení, budeš muset hrát na automatech od Synotu, jako jsou například populární Joker 40, Respin Joker , Fire Witch, či mnoho dalších. Ve chvíli, kdy splníš podmínku a protočíš 1 000 Kč, budou ti Free Spiny připsány na účet a ty se můžeš pustit směle do hry. Tu budeš mít díky free spinům tentokrát úplně zadarmo. Volné otočky platí na automat Book of Secrets a musíš je využít do 3 dnů (72h) od jejich připsání na tvůj účet. Pokud ještě u Betana registrovaný nejsi, nezapomeň si vyzvednout i Betano bonus za registraci.

Book of Secrets

Pojďme se teď podívat na tento oblíbený automat trochu blíže. Můžeš se těšit na hru s nejvyšší výhrou 500 000 Kč, která tě opravdu vtáhne do děje. Celá hra je graficky zpracována ve stylu egyptského dobrodružství se smělou archeoložkou v čele. 5 válců nabízí kombinace tradičních egyptských symbolů a symbol tajemné Knihy života, který představuje Scatter a kromě okamžité výplaty při počtu 3 a více na válcích spouští bonusovou hru — volná zatočení.

Novinky u Betana

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články