Menu

Fortuna Fajn Zóna končí

Už jsi slyšel o Fajn zóně od Fortuny? Pokud jsi aktivním hráčem a plníš zde své mise, měl bys vědět, že tato akce bude brzy končit. Přichází tedy čas svoji hru pomalu uzavřít a utratit získané mince. Pokud ještě Fajn zónu neznáš a chceš využít poslední šance si ji vyzkoušet, tak rychle na to. A proč bys měl vůbec chtít Fajn zónu zkusit? Protože otevírá nové možnosti zábavy, za které budeš navíc odměněn dárky v podobě bonusů a free spinů.

Pokud ses aktivně účastnil plnění misí ve Fortuna Fajn zóně, pak přichází čas uchýlit se se svojí hrou ke konci. Do 20. 3. můžeš dokončit své mise a do 29. 3. můžeš ještě utratit své mince v sekci Obchod. Pokud ještě Fajn zónu neznáš a zajímá tě o co jde, my ti jí představíme. Přece jen máš ještě stále trochu času na to zkusit si ji zahrát a nasbírat díky ní nějaké bonusy a free spiny. S Fajn zónou od Fortuny můžeš ze své hry udělat pořádné dobrodružství a užít si ještě více zábavy. Jistě tě zajímá, co konkrétně ti tento zábavný prostor, který u Fortuny najdeš může přinést a jak funguje.

Co je Fajn Zóna u Fortuny?

Fajn Zóna je místo, které najdeš na webu Fortuny a ve kterém budeš za hru sbírat mince, získávat odznaky, dokončovat výzvy a připisovat si trofeje. Ptáš se, k čemu ti to všechno bude? V první řadě rozhodně pro zábavu, ale to není všechno. Za získané mince budeš následně moci nakupovat nejrůznější bonusy, ať už finanční, nebo v podobě free spinů. Celá Fajn Zóna je v podstatě taková hra, ve které postupně plníš mise a posouváš se tak dál a dál. Celá Fajn Zóna je rozdělena do tří sekcí:

  • Výzvy
  • Odměny
  • Obchod

V sekci Výzvy najdeš všechny mise, které budeš plnit, Odměny ti ukážou přehled nákupů a dobytých úspěchů a v sekci Obchod budeš za své mince nakupovat bonusy (po kliknutí na jejich ikonky se ti zobrazí detaily) a free spiny.

Fortuna Fajn zóna menu

 

Jak se dostat do Fajn Zóny Jak se dostat do Fajn zóny

Teď už asi tušíš, co můžeš od Fajn Zóny čekat a teď se pojďme podívat na to, jak se do ní dostaneš. Je více cest, které tě sem dovedou, ale tou nejjednodušší je prokliknutí se skrze banner v pravém dolním rohu, který vypadá tak, jak můžeš vidět na obrázku vpravo.

 

 

Stav konta

Jak zjistíš, že máš splněno? Pokud budeš hrát na počítači či notebooku, dostaneš upozornění přímo během dané hry. U mobilu je to trošku složitější. V tomto případě musíš navštívit Fajn Zónu — sekci Odměny a tam si své úspěchy ověřit. Svůj stav konta navyšuješ mincemi, to už víš. Za co ale mince získáváš? V podstatě za všechno. Za každou mašinu, odznak, i za celou misi a dobytou trofej.

Fortuna
Hodnocení casina
93%

Bonusy a promoakce
90 %
Bezpečnost
100 %
Uživatelská podpora
80 %
Nabídka her
100 %
Vklady a výběry
80 %
Nejlepší vstupní bonus
300 Kč za dokončení registrace
+ Bonus na první vklad 100% až do 500 Kč
Fortuna bonusy
Klady
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Dlouholetá tradice a tomu odpovídající produkty
  • Přehledná aplikace
Zápory
  • Zákaznická podpora na chatu lze vyvolat pouze z hráčského účtu
  • Nepodporuje platební metody Skrill a Paysafe card
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Co dělat ve Fajn Zóně

Tak, už jsi ve Fajn Zóně, ale co teď? Na uvítanou tě bude čekat vyzvednutí prvních 1 000 mincí, za které následně získáš uvítací trofej. Jak těchto 1 000 mincí získat? To je docela jednoduché. Stačí abys si zahrál za 100 Kč na jakékoli mašině a mince máš v kapse. Gratulujeme, dokončil jsi první misi. A teď když máš hotovo, pokračuješ dál. Celkem tě čeká splnění šesti misí. Každá z nich tě dovede k jedné z trofejí. Po uvítacím kole tě bude čekat druhé kolo, které tě zavede k bronzovému poháru. Pro jeho získání potřebuješ opět 1 000 mincí. Tentokrát už to ovšem nebude tak snadné. Čeká tě hned 6 misí, které musíš splnit. V každé z misí musíš nasbírat tři odznaky. Například k získání bronzové trofeje tě dovede splnění misí ZOO, Ovocný sad, Jokerland, Diamantové doly, Rozbouřené moře a Obludárium.

Fortuna fajn zóna - bronzová trofej

Když rozklikneš například misi Zoo, otevřou se ti tři úrovně. V tomto případě nazvané Krotitel zvířat I, Krotitel zvířat II, Krotitel zvířat III. Pod každou z těchto úrovní najdeš 3 mašiny, které ti daný odznak přinesou. Když splníš všechny tyto tři odznaky, máš splněnou celou misi ZOO.

Podívej se na video, které ti objasní vše kolem Fajn Zóny, co by tě ještě mohlo zajímat.

Podívej se, jak

A teď už s chutí do toho! Přejeme ti spoustu zábavy a super odměn.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články